Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unatkozok de nagyon help?

Unatkozok de nagyon help?

Figyelt kérdés
Hali azzal kezdeném 13éves fiú vagyok eddig nagyon sokat gépeztem és ezzel lefoglaltam magam de mostmár a gépezéshez sincsen kedvem.Suliban nem figyelek csak várom hogy vége legyen és aztán hazajövök és ülök a gép előtt úgy hogy néha játszok de akkor is már kedvtelenül.Valaki tud valami elfoglalást?1 hete már ez van és már kezdem ezt unni hogy ennyire unatkozom.

2016. szept. 22. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulás ? Sport ? Vagy már nem divat ?
2016. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Tanulás

2. Olvasás

3. Sport

4. Filmek/sorozatok

5. Modellezés

6. Lego

8. Rajzolás/festés

9. Írás

10. Zenehallgatás

11. Zenélés

12. Kirándulas

13. Mozizás

14. Barátok

15. Baratnő

16. Család

2016. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég, menj ki focizni a haverokkal, deszkázzál, legyen saját együttesed, tanulj gitározni, járj biciklizni, legyél önkéntes az állatkertben.És emelett zeneiskolába jártam, profi szinten zenéltem. Nem volt gépünk, se mobilom.

A lényeg hogy menj ki a házból. Vagy hívj magadhoz valakiket.

Én ezeket csináltam, pedig lány vagyok, kétszer olyan idős mint te.

2016. szept. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Unj bele az unalom unalmába és ekkor egy paradoxon keletkezik amely következtében megnyíllik egy féregkapu amin ha átkelsz talákozol a legendás királyal,akit ha legyőzöl megnyered az unalom koronáját,amit unatkozás közben felveszel mégegy paradoxont hozol létre,és akkor újra megjelenik egy féregkapu,amin ha átlépsz találkozol az unalom királyának unalom királyával,akit ha legyőzöl,akkor megszerzed az unalom király unalom kiráílyának unalom kopronájának unalom koronáját,amit ha felveszelem miközben unatkozol,akkor megnyíllik egy féregkapu....
2017. febr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!