Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül vagyok, unatkozok,...

Egyedül vagyok, unatkozok, mit csináljak? 16/F

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyet érezni szinte soha sem...sokat vagyok általában barátokkal,családdal,de ha egyedül vagyok akkor is el tudom foglalni magam. Most viszont szinte "szétunom" magam, de nem vagyok egyáltalán álmos. Ötletek?
2016. júl. 30. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nézz Breaking Bad-et.
2016. júl. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Maszturbálj.
2016. júl. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.,gondolkoztam,már régóta hogy elkezdjem,de szerintem még nem jött el az ideje,túl sok sorozatot néztem mostanában

2.,megvolt már:)

2016. júl. 30. 22:54
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg nézz meg egy szórakoztató krimit:

[link]

2016. júl. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%

Számolj 333333-ig, majd kiáltsd ki az utcára, hogy "Sikerült megetetnem a tyúkom kolbásszal!", aztán igyál meg 5 liter tejet + 2 liter pálinkát, és derítsd ki, hogy ki vezeti az illuminati-t. Utána énekeld el egy kocsmában a Boci-boci tarkát, miközben egy kecskével táncolsz, ami ellopta az értékeid. Majd menj el a rendőrségre egy késsel a kezedben, amit előtte leöntöttél ketchuppal vagy piros temperával, és mondd azt, hogy "Én vagyok a gyilkos".

Garantált unaloműző. :)

2016. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass.
2016. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Csinálj egy tindert és rakj meg pár 18 évest. Titkon minden lány fiatal fiút akar, általában azért vannak idősebekkel, mert az jobb a hírnevüknek, de titkon fiatal, zsenge húst akarnak.


A maszti egyébként is egészségtelen, több DHT termelődik, ami rosszat tesz a hajdanak.


Szóval maszti helyett tinderezz!

2016. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%
Sportolj. Például tervez be magadnak egy rövidebb, majd hosszabb kerékpár túrát, akár társasággal. Vagy végez fegyenc edzést. Vagy menjél el úszni, vagy futni. Strandolhatnál is ilyen jó időben.
2016. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

#1 Olvass :D okosabb leszel, bővül a szókincsed, szórakoztató, a kiolvasott könyvet a barátaiddal is megbeszélheted, elmehetsz a könyvtárba ahol szintén olvashatsz illetve ismerkedhetsz is kedves emberekkel.

#2 Nézz sorozatot, jól lefoglalja az időd nagy részét, megbeszélheted a barátaiddal is majd a sorozotot

#3 Nézz filmeket

#4 Ismerd meg önmagad. A legjobb módja az egyedüllétnek az ha önmgaddal is fogalkozol hiszen ilyenkor van idő. Végezz önismereti teszteket. Ez nagyon hasznos is, és le is fogalja az időd egy darabig.

#5Sportolj egészségesebbé tesz, fittebb leszel, jobban érzed majd magad, felfrissülsz, levezeti a feszültséget, és jól nézel is majd ki :))

#6 Kreatívkodj rajzolj, fess,írj,fótózz, szerkessz képeket,készítsz valami kézmüves dologot ha van kedved hozzá

#7 Tanulj valami újat pl: ha szereted az idegen nyelveket, fogj neki tanulni eggyet. Ez nem csak jó időeltöltés később nagyon nagy hasznod lesz belőle. Pl: amikor munkát keresel jó pont ha kicsit tudsz egy két nyelvet. Vannak online oldalak is ha unalmas a szótárak lapozása. Duolingo.com itt lehet tanulni is, vagy ha más érdekel játsz kvízpart.hu-n

#8 Játsz számítógépes játékokat vagy akárt telefonon vagy bármilyen kütyün Gamerkedj :D

#9 Netezz merülj el az internet világába. Nézzél Youtube csatornás videókat. Probáld ki az anonim chateket és beszélgess idegenekkel (anotalk.hu, nevenincs.com) vagy akár a közösségi oldalakat (ask.fm, tumblr, deviantart, printerest stb.) Olvass érdekes cikkeket, tölts ki teszteket stb...

#10 Főzz süss. Jó kis elfoglaltság, később is hasznát veszed, anyukád is örülni fog egy finom ételnek amit megtanultál főzni. Kitudja még lehet te leszel az új Mesterszakács :)) ;)

#11 Maszturbálj ezt írták az előzők :)))) de végülis miért ne? természetes dolog nincs vele baj és igenis egészséges és normális természetes dolog

#12 ismerkedj lányokkal. Ha lesz majd barátnőd az is leköti majd az időd, de amíg nem szeretnél nem gond de addig is ismerkedhetsz kicsit.

#13 Hallgass zenét keress zenéket együtteseket énekeseket rappereket zenészeket stb ami tetszik jó kis elfogaltság az új zenék utáni kutakodás :)

De persze tanuld meg egyedül is jólérezni magad mert az a fontos :)

2016. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!