Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni magam?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda vagyok, egy rossz vicc ahogy kinézek, nagyon sokat bántanak miatta. Gyűlölöm magamat, gyűlölök tükörbe nézni, és gyűlölöm ha rám néznek. Nincsenek barátaim, nincs pasim, senki nem szeret. A pszichológuson, pszichiáteren már rég túl vagyok, nem lett jobb kicsit sem. Évek óta csak az öngyilkosságra tudok gondolni, de ahhoz meg gyáva vagyok. Mit csináljak, hogy jobb legyen? Vagy mit csináljak, hogy meg merjem lépni az öngyilkosságot? Tényleg nincs miért élnem. Képet nem küldök senkinek.

2016. okt. 1. 19:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Legyél kedves, barátságos, becsületes, végezz el egy egyetemet, legyen egy jó állásod, utazz, érezd jól magad a bőrödben, aztán 20 év múlva rájössz, hogy semmi jelentősége nincs a kinézetnek.
2016. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már hogyne lenne jelentősége. Csak az számít. Nem véletlen nem foglalkozik velem senki.
2016. okt. 1. 19:28
 3/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem kell szépnek lenned, hogy barátaid legyenek.
2016. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Talán kezdjük ott, hogy hány éves vagy. Ha szabad.
2016. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha lennének is barátaim akkor se lennék teljesen boldog, mert pasim nem lesz soha. Egyedül fogok meghalni.
2016. okt. 1. 19:41
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Először fogadd el, hogy nem vagy rossz helyzetben. Van hol laknod, mit enned, arra is volt lehetőséged, hogy pszichológushoz járj. Sok ember örülne a te életkörülményeidnek.


De figyelj. Ha ennyire zavar a külsőd, akkor biztosan tudod, hogy hogyan szeretnél kinézni. Hajts arra. Én nem vagyok a plasztikai sebészet ellen, ha valaki nem attól várja a megváltást. Nem azért nincsenek barátaid, mert ronda vagy, hanem azért, mert utálod magad. Ha nem látsz magadban semmi jót, akkor mások is nehezen fognak. De ha azt gondolod, hogy pl. egy orrplasztikától kicsit több önbizalmad lenne, akkor gondold át és csináltasd meg.

[link]

[link]

Elég durva változásokat el lehet érni, mint láthatod. De elmondom, hogy ritka, hogy valaki tényleg annyira ronda legyen, hogy elriassza az embereket. És hiába vagy olyan szép, mint Angelina Jolie, ha unalmas, ostoba és önző vagy.

2016. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Többek között nagy az orrom igen, de soha nem fogok annyi pénzt összeszedni, hogy meg tudjam műttetni. Apámnak bőven van, de nem ad kölcsön sem.
2016. okt. 1. 19:49
 8/20 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen miért nincsennek barátaid?
2016. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Butaságokat beszélsz! Minden zsák megtalálja a foltját. Lehet, hogy nem a falu legsármosabb pasija lesz a tiéd, de attól lehet pasid, és boldog is lehetsz.
2016. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól, hogy soha nem fogok kelleni senkinek és meg is értem, de egyszerűen nem bírom feldolgozni.
2016. okt. 1. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!