Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nem bírom...

Mit csináljak ha nem bírom elviselni magam?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda vagyok, egy rossz vicc ahogy kinézek, nagyon sokat bántanak miatta. Gyűlölöm magamat, gyűlölök tükörbe nézni, és gyűlölöm ha rám néznek. Nincsenek barátaim, nincs pasim, senki nem szeret. A pszichológuson, pszichiáteren már rég túl vagyok, nem lett jobb kicsit sem. Évek óta csak az öngyilkosságra tudok gondolni, de ahhoz meg gyáva vagyok. Mit csináljak, hogy jobb legyen? Vagy mit csináljak, hogy meg merjem lépni az öngyilkosságot? Tényleg nincs miért élnem. Képet nem küldök senkinek.

2016. okt. 1. 19:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudsz te semmit! Az élet 99%-ához semmi köze a kinézetnek, csak te élsz ebben a tévhitben. Túl sokat fészbukozol, és túl sok időd van butaságokon agyalni, túl nagy jelentőséget tulajdonítasz ennek. Fogyatékkel élők is élnek teljes életet. Te nem vagy kerekesszékes, nem vagy vak, nem vársz szívátültetésre, nem vagy leukémiás, csak nagy az orrod. ÉS? Én ismertem olyan srácot, aki elveszítette a lábát egy balesetben, és tele van életkedvvel, energiával, mindig jókedvű. De van vak ismerősöm is, aki internetezik, számítógépeket javít, zenél, énekel. Te annyira buta vagy, hogy ilyesmin rágódsz. Nem önsajnálatba kell burkolózni, és nem a kinézeteden kell keseregni, hanem ezer más dolog van, amivel elfoglalhatod magad, és örömet okoz. Neked az a bajod, hogy a fészbukon nem lehetsz a legmenőbb tiniribizli, miközben az igazi érték nem a külsőségekben rejlik. Ha már tanultabb, műveltebb, kedvesebb, becsületesebb vagy azoknál, akkor máris több vagy. És a pozitív kisugárzás is sokkal vonzóbb, mint ezek a tükörhobbitok. Miért nincs normális életed? Miben vagy korlátozva? Csak magadat korlátozod. Hány éves vagy? Jársz valahova? Sportolsz valamit? Van hobbid?

Öngyilkosságon pedig ne is gondolkodj! Leszek a pasid, ha csak ennyi a problémád! ;)

2016. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Többek között nagy az orrom "


Most mellé lőttél, mert én pl. szexinek találom a nem szokványos női orrot.

(Küldhetnél róla(d) egy fotót.)

2016. okt. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Kamaszkori világfájdalom. Kinövöd te is, mint ahogy mindenki más is kinőtte. Mert mindenki átesik rajta!
2016. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
K#rvára nem vagyok már kamasz...
2016. okt. 1. 23:16
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is rondának érzem magam, régen szivattak is vele. Sokáig nagyon rossz volt, de ma már úgy vagyok vele, hogy kit érdekel? Elmehet mindenki aki csak ez alapján ítél. Barátsághoz meg nem kell kinézet,nem ezen múlik.

Én már teljesen jól érzem magam, mert ha kell egyedül is elmegyek ezt-azt csinálni, de úgy döntöttem nem maradok otthon siránkozni. Lettek barátok is, amikor jobban kimozdultam, még párkapcsolatom is volt egy, sose hittem volna. Ha nekem sikerült, neked is fog, én tényleg nagyon ronda vagyok, és ráadásul srác, akiknél meg ez kifejezetten számít manapság. Fel a fejjel!

2016. okt. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Ra se irok,mert tudom,hogy hajthatatlan lenne mint a tobbi ronda lany.Egyszeruen nem lehet veluk beszelni normalisan!
2016. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
36%

Fuuuu mi nagyon sokban hasonlítunk. Ugyan ez amit fent írtál. A családom, meg az érdekbarátaim azt mondják hogy nem vagyok csúnya de ez nem igaz. Amúgy én is gyáva vagyok hozzá. Szereznem kéne valami gyógyszert vagy ilyesmit, amit túladagolhatok. Mert gyáva vagyok hozzá hogy kiugorjak valami elé. Egyszer már majdnem átment rajtam egy kocsi, de az kivételesen nem egy öngyilkossági kísérlet volt. Pl. A gyógyszertúladagolás sokkal fájdalom mentesebb lehet...Amúgy meg nihilista vagyok...:3

XxxemogirlxxX

2016. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Itt most ha jol èrtem az volt a problèma hogy a kèrdezőnek nincsen pasija ès nem azt vettete fel hogy hogyan ne is legyen neki.

Mert valjuk be azzal ha ki iktatja magàt akkor màr tènleg nem sok esèly lessz.

2016. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
2016. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkésve ugyan, de ha gondolod beszélgessünk, a barátságom ajánlhatom fel.

Jelenleg a diplomamunkám írom és egy telekommunikációs cégnél dolgozom. Szabadidőmben utazok, olvasok és németet tanulok. Nincs túl sok barátom és szeretek az emberekkel beszélgetni. Régebb nagyon zárkózott voltam, mostanság ezt próbálom leküzdeni :)

2016. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!