Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy boldog lehessek?

Mit tegyek, hogy boldog lehessek?

Figyelt kérdés
Ha boldog embereket látok mindig a szomorúság fog el. Sőt már az a szó is hogy boldogság vagy szeretet a fájdalom szóval kapcsolódik az agyamba össze. Mit tegyek ellene mert eddig elvonultam a világ elől de ez nem megoldás...

2016. okt. 1. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz. Egyébként megtudhatom, hogy miért lettél ilyen? Sajnos én is ilyen vagyok. Azt hittem, hogy egyszer csak jobb lesz de nem lett jobb.
2016. okt. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvesztettem a szüleimet,a családomat 10évesen..minden nap szomorú voltam évekig és nem foglalkoztam senkivel csak edzettem és tanultam...10év után is fájnak a veszteségek de szeretnék egyszer boldog lenni
2016. okt. 2. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz ted-en ehhez kapcsolódó videókat! Sok boldogságot! :)

2016. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Hallod, ilyen méltósággal írni ilyen problémákról...nagyon erős lehetsz! :)

Ha eddig kibírtad ráadásul még tanultál is, légy büszke magadra, a szüleid is azok lennének. :) Ne aggódj, ha egy kicsit hagyod, hogy az élet sodorjon magával úgyis megismersz majd olyan embereket akiket igazán szerethetsz barátként vagy szerelemmel. Újra pozitív leszel, de ne másoktól várd ezt a változást elsősorban, hanem magadtól: már az, hogy látod, hogy így nem jó és változtatni akarsz, már ez előrelépés.

A boldogság relatív és úgyse leszel örökre és mindig boldog. Ezt vésd az eszedbe, így amikor boldognak érzed magad de jön egy újabb csalódás, hamar talpra fogsz állni mert tudtad, hogy ez is benne van a pakliban. A boldogság maga az utazás, nem a cél (sokan mondják, de milyen igaz).

Élj egy kicsit, próbálkozz olyan magatartásformákkal amiket eddig nem szerettél. Most ne vonulj el, most gyere elő. Próbáld ki azt is, úgyis kell majd mindig új embereket megismerned ha iskolába jársz vagy ha munkába. Próbálkozz velük barátságot kötni és kitudja lehet, hogy egy olyan embert ismersz meg bennük akinek el tudod mondani a lelki dolgaidat. :)

És azt se felejtsd el, hogy a mai világban mindenki boldognak akarja mutatni magát (pont azért, mert olyan sokan boldogtalanok), de ez sokszor csak álca, tehát ha "boldog embereket látsz", te ne legyél tőle szomorú! :)


Ne feledd, ha elveszítesz valamit ami jó volt, az erősít, nem pedig elvesz belőled! Csak ne építs falakat magad köré, mert az viszont örök boldogtalansághoz vezet. Sok sikert!

2016. okt. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szécsi0301 válasza:
en is rengeteget tapasztaltam a boldogtalansagbol sajnos mai napig ez van rajtam neha az segit ha kiirom magamnak , majd fogom es kiirom a jo dolgokat is es arra gondolok hogy igaz hogy a rossz dolog tobb viszont ott van az a maradek jo amitol remenyt kapok 🙂
2016. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha boldog embereket látsz, figyeld meg, mitől boldogok. Megsúgom. Attól, hogy nyerésre állnak az élettel szemben, mert rendre sikerülnek a dolgaik. Ehhez pedig mindössze két dologra van szükség; reális célokra, és kitartásra. Ez nem valami ócska közhely akar lenni. Boldogságot akkor érez az ember, amikor elér egy kitűzött célt. Minél nehezebben érte el, minél több energiát kellett belefeccölni valamibe, annál nagyobb boldogságot okoz az elérése. Engem sokan életművésznek tartanak. Ez marhaság! Akik így vélekednek, nem látják azt a rengeteg munkát, amit belefektetek egy-egy sikerbe. De így szép, és így van jól. A fény ugyanis csak a sötétben látszik.
2016. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!