Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megvan mindenem de még sincs...

Megvan mindenem de még sincs semmim mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok es úgy gondolom h egy szar ember vagyok. Mindenki elfordul tőlem nincsenek barátaim barátnőm tulajdonképpen nem is volt sose igazi barátom. Bármilyen társaságba megyek mindenki jo fejnek tart de távolodik tőlem mindenki. Es az a baj h ez igaz nem vagyok se kedves ha az próbálok lenni akkor meg nyomulok sose vagyok jo. Az életben nincs gondom mindenem megvan céljaim családom kezem lábam kint dolgoztam 3 hónapot Angliába így pénzem is van mindenem meg van de egyedul vagyok hogy tudnék változtatni ?

2016. okt. 7. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek lehetnél kevésbé teátrális, tinicsajos, "brühühű, mindenem megvan, mégsincs semmim" ez lányregénybe illő mondat. Lazíts és nyűglődés helyett próbáld az agyadat használni: olyan társaságba járj, ahova nem barátkozni mennek, hanem egy közös cél miatt, aztán idővel kialakul minden magától. Fejezd be a sírás-rívást és legyél férfi.
2016. okt. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszöszön a választ igazad van
2016. okt. 8. 12:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ön felismerte a problémát, épp itt az ideje hogy a megoldás ösvényére lépjen! Minden bizonnyal ön is értékes személy, de magatartása miatt mások nem vehetik ezt észre.

Azt javaslom legyen kedvesebb másokkal, olvasson utána a témában! Ha meg egyedül nem megy keressen fel egy pszichológust, aki segíthet önnek személyisége megváltoztatásában!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2016. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátot nem úgy szerez az ember, hogy "elindulok barátkozni". Válassz kagadnak valami tevékenységet, hobbit, tanfolyamot, de olyat ami tényleg érdekel, vagy menj önkénteskedni egy menhelyre, mindegy, csak járj emberek közé... aztán ne görcsölj, ne hangoztasd hogy te milyen értéktelen vagy, ne szenvedj, mert a lelkibeteg ember taszítja a többieket. Ha egy jóbarát depressziós lesz, akkor természetesen kitartunk mellette, de egy már depressziós idegent senki nem akar "nyakába venni" megvan mindenkinek a maga baja, amit nem tetéz szándékosan. Nem hiszem amúgy, hogy klinikai beteg vagy, egyszerűen csak úgy belesüppedtél ebbe az egészbe, de elég lenne társaságban lenned, hogy megint kiegyensúlyozott legyél. Menj ki a lakásból, sportolj, az jót tesz az önbizalmadnak is, és egy újabb lehetőség ismerkedni... és ne várj csodát, a barátságok lassan alakulnak, senki nem fog azonnal lecsapni rád, te csak járj rendszeresen ugyanoda, ne lógasd az orrod, és akkor előbb-utóbb biztosan bekerülsz egy jó kis csapatba.
2016. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!