Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom van-e értelme az...

Nem tudom van-e értelme az életemnek?

Figyelt kérdés
Kilátástalannak érzem az életem, úgy igazából nem ért meg senki. Egyszerűen csalódott vagyok az életben, képtelen vagyok megfogalmazni azt amit érzek. Mintha egymagam lennék ebben a világban, állandó félelmek vesznek körül. Nem tudok közel kerülni egy lányhoz sem, soha sem kapom meg azt akit akarok, korlátaim vannak amibe belebetegedek. A legrosszabb az egészben, hogy tudom nem vagyok olyan mint amilyennek érzem magam, az emberek másnak látnak, de képtelen vagyok máshogy gondolni és érezni. Próbálok fejlődni és túllépni ezeken a dolgokon, de ezek az érzések megvannak bennem, a magányos percekben ide lyukadok ki. Nincs erőm már ahhoz, hogy még többet csalódjak, nem bírja el az elmém, egyszerűen megőrjít. Sokszor úgy érzem nincs értelme ennek, jó lenne véget vetni az egésznek..

2016. okt. 8. 23:29
 1/6 anonim válasza:

nyugii engedd el el egy kicsit. lazulj. sokan vanna igy mostanában,a nagy véltozások korát éljük.

próbálkozz jógával medivel stb. korlátozó hitrendszerek feloldozásához pedig nagyon ajánloma theta healinget!

rem segítettem!

2016. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senki életének sincs semmi értelme. Az univerzumban egy porszem sem vagy, időben pedig egy pillanat sem...


Ha valamit akarsz, akkor az legyen annyi, hogy boldog vagy azt csá

2016. okt. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van.

Ha nem lenne, már halott lennél.

2016. okt. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincsen,azért születtünk,hogy a semmiért szenvedjünk.
2016. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne hallgass azokra, akik az élet értelmetlenségéről prédikálnak... Eleve az ember az, aki a létezők közül ezt a kérdést fel tudja a saját maga számára tenni (ellentétben az állatokkal), és értelmet tud adni az életének.
2016. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

37.Zsoltár 10,11 "Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."

Fontos tudni azt is, ki az a gonosz aki az egész világot félrevezeti!

2016. okt. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!