Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom minek élek? , nincs...

Nem tudom minek élek? , nincs értelme az életemnek alig várom hogy meghaljak de igazából.

Figyelt kérdés
Már nagyon régen próbálkozok hogy egy lányt megismerjek de úgy látszik ez számomra esélytelen még sohasem volt komoly kapcsoltam pedig már 25 vagyok ezért nagyon is szégyellem magam bevallom.Nem tudom hogy velem van e a probléma,pedig mindenki azt mondta hogy ők sem értik pedig nagyon jól nézek ki sportos vagyok és aránylag helyes is belsőleg pedig sosem láttak még ilyen kedves őszinte barátságos udvarias embert mint én.Nap mint nap amikor elsétál előttem egy pár és ahogy látom hogy milyen boldogok majd bele szakad a szivem a fájdalomba és olyankor azt gondolom bárcsak meghalnék.Ezt persze még sosem mondtam el senkinek mert mindenki egy magabiztos erős embernek gondol és nem akarom hogy aggódjanak értem ezért inkább halgatok.Bár vannak olyan pillanatok amikor már nem birom és az északa közepén elmegyek olyankor megkérdezik hova megyek ilyenkor és azt felelem hogy el kell intéznem valamit ami sürgős ,de valójában csak sirni megyek valahova ahol nem láthat senki sem. volt olyan is amikor 3-4 óra hosszáig sirtam egyfolytában és csak reggelre értem haza.Eszembe jut sokszor mikor elmegyek dolgozni és keményen nyomom a munkát mért dolgozok ? miért csinálom ? kiért dolgozom?mindig ugyanaz a válasz hallatszik a fejemben magamért.Mert nincs senkim soha nem is volt és a remény már elis tünt a szivemből hogy valah lesz is valaki akiért élhetek.Minap fordult elő hogy elhivtak a barátaim egy bulira azt hittem csak mi leszünk de kiderült hogy mindenki a barátnőjét is elhozta ettől csak még nyomorultabban éreztem magam és amikor a lányok megkérdezték hogy nincs e barátnőm akkor ott a helyszinen olyan szomorúnak és magányosnak éreztem magam mint még soha bevallom akkor eszembe jutott már az öngyilkosság gondolata is de mivel nem akartam hogy aggódjanak értem a körülöttem lévők úgy tettem mintha élvezném a bulit de folyton csak ez a gondolat járt a fejemben.Mikor hazaértem otthon csak a csend fogadott mint mindig a 4 falat bámulom nap mint nap és eszembe jutnak ezek a szerencsés emberek akik nem tudják mi az a szenvedés a magány és egyedüllét akik nem is tudják hogy milyen erősen próbálkozok hogy valaki betöltse azt a végtelen fekete ürt a szivemben.Hiába gyüjtögettem és sporoltam össze minden pénzem amior rájöttem hogy egyedül vagyok akkor jöttem rá hogy a közmondás valóban igaz pénzen nem lehet venni boldogsgot.Sok ember nem is tudja milyen szerencsés hogy van valaki az életében akivel megoszthatja az örömét boldogságát vagy szomorúságát.Már aludni sem szoktam tudni mert folyton ez a gondolat jár a fejemben hogy hol próbálkozzak legközelebb vajon hol lehet az az ember akit nekem teremtett az isten?vajon megfogom találni?mért vagyok ilyen szerencsétlen?mért én?Minden esetre csak egy dolgot tudok biztosan ha megtalálom őt én leszek ezen az egész világon a legboldogobb ember és minden erőmmel azon leszek hogy ő legyen a legboldogabb nő a világon és mindent megteszek érte akármilyen furcsán is hangzik tiszta szivemből beszéltem.Nem tudom istennek mi a terve velem de ha ilyen magányos életet szán nekem jobb ha most meghalok,mert én a magánytól félek a legjobban ezen a világon.
2014. dec. 13. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Azon nem gondolkodtál el, hogy miért nincs barátnőd? Ha magadba nézel megláthatod, hogy hol megy el az egész. Keresd meg az okot és azt próbád orvosolni. Én pl besz.ri vagyok, de igyekszem mindig több és több bátorságot összeszedni és kezdeményezni, néha bejön néha nem. Lehet neked is van valami, ami gátol abban, hogy barátnőt szerezz, de azt meg kell találni, ha megvan akkor orvosolni.
2014. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

CSináltál már olyasmit, amivel boldogabbá tettél valakit? megkönnyítetted valaki életét bármivel, derűsebbé tetted valaki mindennapjait? De őszintén. Legalább egyetlen mosolyt adtál már valakinek? Akkor már megérte élned.

Senkit nem érdekel, hogy félsz a amagánytól, engem sem, és téged sem szabad hogy ez foglalkoztasson. Nem magadnak élsz.


Sohasem tudhatod, hogy mikor találkozol azzal az egy lánnyal, akinek élsz. Minden edzés, amivel most erősödsz, mniden elvégzett munkaóra amivel pénzt keresel, lehet hogy csak annyit szolgál hogy évtizedek múlva legyen egy pár boldog perced a pároddal. És ha ez így van, akkor qrvagyorsan verd ki a fejedből, hogy meg akarsz halni, mert ezt egyszerűen nem teheted meg. Elpazarolni a legeslegkisebb boldogságot is, csak azért mert nem tudod hoyg valaha eljön-e, nagyobb bűn mint bármi más amit el tudok képzelni. Már ezt nem a te boldogságodra értem, hanem a párodéra.

Mind egymásnak élünk, nem dönthetünk arról hogy nekünk jó vagy rossz.

2014. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért nincs barátnőd, mert ilyen vagy. A szerelem messziről elkerül, ha kergeted és akkor talál rád, amikor a legkevésbé számítasz rá. Szóval először is hagyd abba a keresgélést. A másik dolog. Hogyan akarsz szeretni valakit, ha még magadat sem tudod szeretni? Az nem elég, hogy erősnek MUTATOD magadat, valóban erősnek is kell lenned. Tudom, hogy mit érzel, habár én csak 17 vagyok. Régen én is mindig öngyilkos akartam lenni, és az ereimet vagdostam. Nekem viszont súlyos személyiségproblémáim vannak (sokáig pszichológushoz kellett járnom).


Javaslom, hogy nézd meg a Titok című filmet és Az iránytű címűt. Youtube-on fent van mindkettő. Engem ezek mentettek meg. Habár nem egyik napról a másikra. Ez a két film erőt adott nekem, és azóta már 3 év telt el. Még mindig nem gyógyult meg a személyiségzavarom, de soha életemben nem voltam még olyan boldog, mint az elmúlt három évben. És azt hiszem, ezt a környezetem is észreveszi, mert legnagyobb megdöbbenésemre életemben először közelednek felém. Még mindig nincsenek barátaim, de már nem kezelnek úgy, mint egy szörnyeteget. Most már nem csak, hogy elhiszem, de tudom is, hogy a lelki betegségem gyógyítható.


Szóval csak azt akarom mondani, hogy te vagy az egyetlen, aki változtatni tud az életén. Azt az időt, amit az öngyilkosságra irányuló gondolataid töltenek ki, tölthetnéd azzal is, hogy boldog vagy, nem számít, milyen helyzetben is vagy.


Sok sikert! Nézd meg azt a két filmet, ha fogékony vagy a változásra!

2014. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátaidat, hogy nem-e ismernek valaki jó csajt. Vag ymenj fel netes társkeresőre-bár az elég sz.r.. Vagy próbálkozz máshol. Milyen barátok azok akik nem próbálnak segítnei? én nő vagyok, de ha úgy van,h most már kell valaki, akkor egyik barátnőmmel,vagy többel elmegyünk szórakozni.
2014. dec. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
11%

Soraidból ítélve Te egy nagyon tisztaszívű ember vagy, azon kevesek közè tartozol, akiknek nagyon mély èrzéseik vannak. Ez csodálatos dolog! Tudod, kicsit azt èrzem rajtad, hogy neked igazából nem egy barátnőre van igazàból szükséged. Amikor boldogtalan voltam, mindig célokba kapaszkodtam. Hogy ha majd lesz házam/gyerekem/férjem stb., akkor majd boldog leszek, de addig is szenvednem kell. Ez egyáltalán nincs így. Meg kell találnod a boldogságot az életedben! Hogy ezt hogy tudod megtalálni? Egy szót írok: ISTEN. Csak ő tudja megoldani a problémádat. Te pedig úgy tudsz segíteni magadon, ha közeledsz Istenhez. Istennek kell a legfontosabb dolognak lennie az életünkben. Ő csodálatos. Olyan, mint egy szerető apa, aki óvja, védi a gyermekét, a legjobbat akarja neked és segít, ha meghallgatod. Az életben minden jó adomány tőle származik. Ha kèred tőle, hogy segítsen, segíteni fog. És hogy ez az állítás így van, a Bibliával erősíteném meg, ami mint tudjuk a Mindenhatótól származik, aki bármire képes.


,,Állandóan kérjetek, és adnak nektek; állandóan keressetek, és találtok; állandóan zörgessetek, és megnyittatik nektek." (Máté 7:7)


,,Ugyan melyik apa az közöttetek, aki, ha a fia halat kér, netán kígyót ad neki hal helyett? Vagy ugyanígy, ha tojást kér, skorpiót ad neki? Ha tehát ti gonosz létetekre tudtok jó ajándékokat adni a gyermekeiteknek, akkor az égi Atya mennyivel inkább ad szent szellemet azoknak, akik kérik őt!”(Lukács 11:11-13)


Kèrj, és megadatik!

Még annyit írnék, hogy ha van kèrdésed ezzel, vagy Istennel kapcsolatban, nagyon szívesen venném.

2014. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Nem lenne szabad ennyire összetörve lenned. :(

És ha neadjisten elhagy majd az a barátnőd? Akkor mit teszel? Legyél erős

Biztos rád talál a szerelem, előbb utóbb

Szerintem is nézd meg azokat a filmeket, amit tanácsoltak, én is azóta más szemmel látom a dolgokat

Pedig nem gondoltam hogy hatással lesznek rám.

Ha arra gondolsz folyamatosan, hogy mennyire szomorú vagy és magányos, az leszel. Próbáld meg megtalálni minden napban az apró örömöt

2014. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-ös inal pro

ivatban meg istenről?

(kérj es adatik) hogy is felejthettem el ... :$

2014. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!