Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ez így?

Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy senkinek se vagyok elég jó, hogy mindenki csak muszájból van velem. Én nem tudom, nem hiszem hogy ennyire idegesítő lennék... oké tudok komolytalan lenni, de komolyan is el lehet velem beszélgetni, csak nem tudom mégis mit csinálok rosszul, hogy mindeki ilyen velem, én mindent megteszek, de úgynéz ki ez is kevés. Van egy legjobb barátom, akiben már megbízom mivel elmondtam neki a legnagyobb titkom, de most ha problémmal fordulok hozzá akkor lekezeli egy okéval vagy egy mosolygos smileval... miért jó ez az egész?

2016. okt. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vesz komolyan/kihűlt a barátságotok akármilyen szomorú/rosszul eső tény ez.

De mielőtt ítélkeznél próbálj meg beszélni erről vele.

2016. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlságosan mellre szívod az egészet ez alapján amit írtál nyugodtan elmondhatná szerintem a legtöbb ember pontosan azt amit leírtál. Amúgy az első megválaszolta "nem vesznek komolyan" én is nagyon sokszor jártam így jó én egész más helyzet is vagyok:D, mert eléggé komolytalannak is érzem magamat.


Viszont én is voltam már többször is a fordított helyzetben amikor én nem tudtam a másikat komolyan venni, és így már őket is megértem..de amikor így voltam arra is rájöttem ,hogy igazából velem is van baj bőven azért hogy a másikat nem tudom komoylan venni...itt a saját önértékelésemre gondolok.


Nagyon sokszor átváltoztam ilyen energia vámírrá néha direkt...csak azért, hogy az önbizalmamat tápláljam érdekes, hogy ilyenkor lettek szerelmesek azok a lányok:) amikor normális voltam leszarták, ha bajom volt így meg annak is örültek ,ha nem aha igen a válaszom mindenre. "Szerelmesek" meg kell várnod a normális embert az életedben ahol nem lesz ez (ahogy pl nekem is) addig meg rajtad áll mire használod a tested:D, és a lelked.

2016. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 12. 06:34
 4/4 anonim válasza:
Én 38 éves vagyok. Sosem voltak igaz barátaim, mindig csak érdekbarátságok jutottak. Holott azt mondják, tök rendes, normális vagyok.
2016. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!