Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondoltok arról amit...

Mit gondoltok arról amit cisnálok?

Figyelt kérdés

Félek hogy összezavarodnék akkor ha szövegben írnám le,így vázlatpontokba szedem.


-0.5 mg-os frontint szedek,egy hete.


-Néha,mint most is nem vízzel hanem pl komló-citromfű teával öblítem le.


-Ennek hála hatalmasakat tudok aludni ami az utóbbi időben hiányzott az életemből.


-Az iskolában tudok figyelni,de olyan "nyomott" vagyok vagy nem is tudom.Reggel és este vagy délután veszek be egyet-egyet.


-Ez a jó érzés egy egész hete,mióta azt csinálom fennáll és az a halálos nyugalom ami rajtam van iszonyú jól esik.


-A kedvem egyszerre nagyon rossz ha egyedül vagyok vagy csak úgy spontán rámjön,de ha van jó társaság (pl egy jó lánybarátom) akkor minden okés.


-Valahogy az álmaimba menekülök.Mert ha van egy szép álom egy délutáni,vagy éjszakai alvás közben (igazából össze vissza alszom,és mostanában nagyon sokat) akkor ha baj van azt a szép álmot idézem fel.


Lényegében színtiszta menekülés amit csinálok?

Vagy részleges megoldás míg kipihenem magam?

Tudom jól hogy rá lehet szokni a frontinra.

Szedtem 0.25-öset két hónapig,mikor abbahagytam semmi bajom sem volt.Tudom,hogy ez dupla adag de szerintem ennél is tartani fogom magam.


Mit gondoltok erről?

Aki értékelhetőt mond annak adok zöld kezet.


17 éves fiú.



2016. okt. 15. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Teszel is valamit azért, hogy a problémáid elmúljanak, vagy csak leszedálod magad és ezzel el van intézve minden?
2016. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondolom, hogy egy gyenge és buta jellem vagy, aki azt hiszi, hogy a gyógyszer tökéletes megoldás mindenre. Annyi eszed neked is lehetne, hogy tudd. Minden gyógyszer rendszeres szedése azt eredményezi, hogy a gondoktól nem szabadulsz, a szervezeted megszokja a gyógyszert és egyre nagyobb dózisra lesz szükséged, hogy hasson is. A végén egy drogos agyilag tompa ember lesz belőled.. Gratulálok..
2016. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szakadjatok meg
2016. okt. 15. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
mi van, fáj az igazság? Drogozz magad nyugodtan, másra úgy se leszel jó..
2016. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Mit vártál? Hogy majd istenként dicsőítünk amiért gyógyszerekbe menekülsz a problémáid elől?

Gyenge jellem vagy és ahogy látom, még bunkó is

2016. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Helló!

Nem épp a legjobb választás, de minden ember beleesik ebbe a hibába. Sokan rászoknak a gyógyszerekre...stb. Ha téged nem zavar ez az egész, akkor folytasd. Mondjuk az igaz, hogy nem egészséges, szóval jó lenne róla leszokni, DE ez a te èleted, a te tested. Mindenkinek máshogy jo! Ha megvagy vele, akkor sok sikert, csak azèrt pròbáld meg pl.1-2 hètig a gyógyszerek nélkül. :)

2016. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A jelzők hazugságok. Nem igaz semmi, amit emberek mondanak egymásról. Az van, amit akarsz, hogy legyen. Az vagy, amit akarsz, hogy legyél. Nem azonnal és nem könnyen, de azzá válsz, amivé akarsz. Nyilván az ésszerűség határain belül, de ott korlátlanul.


Bemenekültél a tünetcsökkentő utcába. Ember vagy, tehát ez előfordulhat veled bármikor. Bármilyen kiforrott személyiség vagy, bármilyen tudatos vagy, bármilyen kimunkált jellem, akármekkora fokán a megvilágosodásnak. Így vagy úgy, de mindenkivel előfordul, hogy a kellemesebbnek és könnyebbnek látszó utat választja, még ha tudja és/vagy érzi is, hogy kicsit csalás az egész.


Ember vagy, és ez nem csak a fentiekre elégséges magyarázat. Ember vagy, tehát megteheted, hogy az asztalra csapsz, és az lesz, amit mondasz. Megteheted, hogy 180 fokot fordulsz, és csodát teszel magaddal. Megteheted, hogy gondolsz egyet, és szembenézel mindennel, ami valaha is aggasztott.


Jutalomként az egész megoldódásakor felismerheted, hogy sokkal-sokkal kevesebbet "vesz el" a "nehéz út", mint a könnyűnek hitt utad most.


Persze lesz egy átmeneti időszak, amit értelmes ember nem kíván senkinek. Nem óriási tragédia, de lesznek rossz pontok. Tartsd észben, hogy létezik szakértő segítség, és könnyen igénybe lehet venni, már amennyiben az ember nem szabotálja a saját kilábalását a lelke legmélyén is. Adjon neked az Isten tiszta látást és bölcs akaratot önmagadhoz visszatatalálásod eredendően áldott útján!

2016. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt hiszem,amit most teszel alapvetően szükséges az élet élhetőségéhez,de tudnod kell,hogy ez,a megoldásra való felkészülés ideje.

A problémáid okait fel kell tárnod,és meg kell azokat oldanod külső-szakember-segítséggel!


Jó úton haladsz a megoldás fele,de ne állj meg félúton!


Mivel értelmes,és fiatal vagy,van hozzá tehetséged,és energiád,hogy gondjaid megoldva gyógyszerek nélkül is tudj boldogan élni,új életet alapozni.


Szeretném,ha-akár magánban-mesélnél milyen tünetek tették indokolttá a lazítás gyógyszeres útját!Van-e elképzelésed,hogy mely körülmények vittek idáig?


Valaha, én is szedtem pszichoaktív gyógyszereket,de mára nincs szükségem ezekre,mert megértettem gondjaim gyökerét,és megoldottam azokat,természetesen szakember(pszichológus)segítségével.

2016. okt. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül tetted fel a kérdésedet, szerintem te magad is tudod, hogy nem ez a megoldás.

Persze, most ez a gyógyszer segít neked, hogy könnyebb legyen a lelked, d nagyon sürgősen magát az alapproblémát kellene megoldani.

17 éves fiú vagy, neked ebben a korban haverokkal kellene lógnod, csajoznod, sportolnod, fejben megváltani a világot, ehelyett valami nagyon nyomaszt téged.


Mi az ami bánt?

2016. okt. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 veterán vas ***** válasza:

Ha így emészthetőbb én is pontokba szedem:

-valamit szeretnél kérdezni, de úgy eleve kezded, hogy "félek...". Mitől?

-alapból labilis vagy, és még erre szedsz bogyókat is. -szép álmokba menekülsz, hogy később legyen mit felidézni

-nem lenne értelmesebb szép valóságot megélni, hogy később azokat tudd felidézni?

-17 évesen nincsenek céljaid, elképzeléseid?

-miből fogsz megélni, mi fogja kitölteni a napjaidat?

-egész életedben menekülni fogtok, Te és a frontin? :(

2016. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!