Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül fogok meghalni? Senki...

Egyedül fogok meghalni? Senki sem fog szeretni így?

Figyelt kérdés
13/L vagyok és pattanásos. Azok alapján amit itt olvastam a fiuk nagyon nagy részénél kizáró ok ha egy lány pattanásos. Manapság már az agyon sminkelt plázapi.csák a szép lányok... semmi esélyen így. Egy zsémbes macskás nő leszek én is? Félek! 😢😭

2016. okt. 26. 14:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok pasizni most. Csak elgondolkoztam ezen mert itt mindenki azt mondja hogy fújj undorodom tőle.. és az oszt. Társaim nagyrésze csak egy picit pattanásos. Kozmetikushoz járok.
2016. okt. 26. 21:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Az agyonsminkelt plázap!csák kicsit sem vonzoak. Csak beszélgess emberekkel és minden rendben lesz.
2016. okt. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
pattanásos vagy ennyi évesen ne csodálkozz(bár én nem voltam). Engem mindig piszkáltak általánosban utáltam suliba járni. Aztán itt vagyok lassan 27 évesen Férjjel, kislánnyal és várok még 1 babát. (nem nézek ki rosszul mondjuk, öltözködni csak stílusosan, meg azért anya vagyok már :) )
2016. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!