Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van az életemnek?...

Mi értelme van az életemnek? Se barátok se barátnő!

Figyelt kérdés
Olyan mintha csak egyedül lennék a világban.Ráadásúl még egyedül is élek!Nincsen semmi hobbim.Szinte csak dolgozni megyek el.És ennyi a szociális életem.Hogyan lehetek ilyen luzer?lehet hogy nem is kellett volna meg születnem?Mit tegyek?Egyre jobban utálok lenni!Van még eséla rá hogy változzak?27f
2016. okt. 30. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha teszel érte akkor sikerül fog a változás. Ha csak nyavajogsz hogy rossz minden, akkor nem.
2016. okt. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok, de nekem nem lehet barátnőm, ezért agykontrollal bebeszéltem magamnak, hogy nem is akarok. Az élet meg nekem nem tetszik, mert semmi értelme, a nem létezés, az abszolút semmi, nekem mindig is jobban tetszett. Szóval csak élek, mert muszáj, aztán ennyi. Neked meg kitartást, aztán próbálkozz valamivel, hátha...
2016. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg változtatni, változni akarsz? Először erre a kérdésre kell valódi választ adnod.
2016. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék változtatni csak nem igazán megy!
2016. okt. 30. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem AKARSZ. A szeretnék, az kevés. És hidd el, ez nem a szavakon való lovaglás.
2016. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem igazán tehetsz róla.

Ha nem kellett volna leszüless, nem születtél volna.

Nincs nem létezés.

Írj rám és ismerkedjünk meg. Ennyiből nehezen derül ki, miért is vagy ily helyzetben.

Remélem budapesti vagy. 😃

20f

2016. okt. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 K...László ***** válasza:
Tűzz ki egy célt, és próbáld elérni! Először jelentéktelen dologgal próbálkozz, aztán megint egy újabb kis dologgal, majd jöhet nagyobb. Nekem a gyerekkori béna sportteljesítményem rontotta el az egész életemet, és bizony azt küzdöttem le legutoljára. Addig úgy éreztem, nincsen célja az életemnek, mert lúzer vagyok. Először ész terén próbáltam kompenzálni a dagadtságomat. Hamar országos versenyt nyertem elektronikából, de nem lettem boldogabb tőle. Könnyen ment, ahhoz van tehetségem. Úgy éreztem, nem nagy szám. A sporthoz nincs tehetségem, meg utálom is. Kitűztem célul, hogy elbiciklizem a legközelebbi településre, aztán még tovább, majd még nagyobb út következett. Simán elmegyek ma Bp-ről Egerbe 110 kilós testtel 1 pihenővel, ott tekergek egy kicsit, és visszajövök. Nem vagyok fáradt. Leküzdöttem a testem fizikai korlátait 35 év után, és most már nem érzem magam lúzernek többé. Te is küzd le magad!
2016. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne írj Red Vixennek, mert szegény nem normális. Hatalmas álomvilágban él, ne mossa ki az agyad. Azzal sincs tisztában, hogy mindenki azért születik meg, mert a szülei szexeltek egy jót és lett. De ahogy látod azt sem tudja, hogy ha meghalsz, akkor nem létezel, szerinte az sincs. Nem normális, szegény ember. Ez nem is baj, csak legalább a hülyeségét ne terjesztené.
2016. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!