Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok mit...

Nagyon magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Borzasztóan egyedül érzem magam minden nap. Nagyon hiányoznak az életemből a barátok, akikkel mindent megtudnék beszélni. Sok fájdalom gyűlt bennem össze, amit nem tudok kivel megosztani és ez nagyon rossz. Szoktam beszélgetni neten és próbáltam már barátokat is keresni,de egyfolytában azt érzem, hogy senki nem kíváncsi rám. Mit tegyek hogy legyenek barátaim?

2016. okt. 31. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? :)
2016. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárhol kiöntheted a lelked, akár itt is. Egyébként meg, a környezetedet annyira nem tudod befolyásolni (kik vannak körülötted). Magyarul, nem 100%-os, hogy találni fogsz igaz barátot.
2016. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Velem is tehetsz egx próbát.
2016. okt. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 K...László ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú, lány? A legjobb lesz, ha névtelenül ide kiírod a bajaidat, aztán majd valaki hozzászól.
2016. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél nekem is írhatsz. 16/F
2016. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Beszélgethetünk. :)

Amúgy a legtöbb itteni "van kedved beszélgetni?" meg hasonló válaszoló nem gondolja komolyan, pár levélváltás után már nem ír. Volt sok ilyen tapasztalatom, csak szólok, hogy ne csalódj nagyot bennük.

2016. okt. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bennem nem fog :)
2016. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezd el mariskázni, teljesen jól elleszel, nem is akarsz majd mással beszélni :) Inkább hasznosabb dolgokhoz lesz kedved. :)
2016. nov. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!