Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon rossz hogy magányos...

Nagyon rossz hogy magányos vagyok! Mit csináljak? Se barátok se barátnő. Ráadásul még egyedül is lakok! Miért ilyen pocsék az életem? Feleslegesnek érzem magam! Mit tegyek? 27f

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 19:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Pocséknak érzed az életed,hiszen te azzá teszed, de biztos,hogy nem az.Miért nem mész sportolni,a legjobb energialevezetés és kedvcsináló, és ismerkedhetsz emberekkel is.
2016. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Sírj egy noname forumon, hátha valamelyik anyáskodó csaj beleszeret a nyafogásodba.
2016. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
31%
Pozitívat nem tudok írni, a kérdésed is szánalom kategória. 27 év a világon vagy és se barátaid semmid...magadnak köszönheted. Csak kifogásokat keresel..válaszaidból kitűnik.
2016. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyedi eset, hiába van pár barátod, ha kevés a munkahely és nagyjából random az, hogy ki hol él éppen!


27 - 30 évesen a legnehezebb férfiként nőt találni komoly kapcsolatra.


Attól, hogy van pár hobbim, még magányos vagyok, mivel a környezetemben senkit sem érdekel, akit pedig érdekel, az messze lakik. Nem utazhatsz hetente Budapestre, csak azért, mert ott vannak hasonló érdeklődésű emberek. Ráadásul a nőket általában nem érdekli a csillagászat, az időjárás, a modellezés, de még a természetjárás/túrázás se sokakat.


A nettes hobbik jó része, pedig eleve magányos, vagy csak online kapcsolatokat hozó tevékenység.


Nekem az a bajom, hogyha bemegyek a közeli Szegedre, eltelik ott egy nap úgy, hogy csak a pénztárosokkal beszéltem és az ügyintézőkkel.


Elmehetek moziba, színházba, kiülhetek nyáron a Tisza partra a SZIN nagy koncertjeit meghallgatni, a kutya nem fog hozzám szólni...


Ráadásul hiába szólítok meg nyáron lányokat, beszélgetni nagyon ritka, hogy szeretnének. Általában marad a minimális kommunikáció, azaz tőmondatok, igen/nem és már arrébb is ülnek.


A könyvtárban is ez van, eltölthetek ott egy napot olvasgatva, tanulva, anélkül, hogy bárki hozzám szólna.


Az emberek elsétálnak egymás mellet a városokban, ez az urbanizáció hatása.


Ott van 160 000 ember, de szinte nagyítóval kell keresni, ha beszélgetni szeretnél.


Ill. nem, mert érdekes mód a kórházi váróban lehet, viszont ki szeretne kórházi várókba járni... Ha beteg vagy, ill. hozzád tartozód beteg, régen rossz az egész.


Közösségekre lenne szükség, de lehetőleg nem érdekközösségekre és nem az agymosáson alapuló szektaszerű közösségekre. Olyan közösségekre, ahol az a cél, hogy mindenki érje el, hogy legyen munkahelye és találjon előbb-utóbb komoly társat az élethez. A fiataloknak ennél sokkal többre nincs szüksége.


Ehhez, viszont önsegítő közösségek kellenének! Minél több!

2016. nov. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mond magadnak hogy úgysem lehetnek,lesznek barátaid,úgysem lesz barátnőd és egy idő után megfogod szokni.:)


En 4 éve ezt csinálom és nagyon magányos vagyok,de már teljesen megszoktam és nem is zavar.


19/f

2016. nov. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kezdj el mariskázni tesó. Van,h hetek telnek el ,h csak a munkatársakkal beszélek, de egyáltalán nem vagyok magányos, péntek szombat vasárnap rottyra teszem magam rendesen, elmolyolok, elolvasgatok, mindenféle ismeretterjesztőt nézek.
2016. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Megoldódott a gondod?

Találtál hobbit, társaságot, társat?

Nem könnyű, de nyitni kell:

pl. sport (futás, kispályás foci, bringa, úszás) - ha gyakran csinálod, előbb-utóbb lesznek ismerősök, haverok, esetleg barátok is.

Könyvtár, önkénteskedés állatmenhelyen (ott szoktak lányok is lenni), ilyen-olyan (pl. túra, póker, sakk) klubok, (bringa, természetvédő, kutyás) egyesületek - lehet, hogy találsz egy olyan hobbit, ami tényleg érdekelni fog és megszeretsz.

2016. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Semmi nem változott!

Minden úgyan olyan szar!

2016. nov. 16. 18:00
 19/19 anonim ***** válasza:
Pont voltam az álláskereső nyilvántartáson, velem szemben egy fiú és a barátnője töltögették a papírt, gondoltam magamban, ja és még van aki azt mondja, hogy a nőknek jól kereső pasi kell... De nekem miért nem volt soha egy lány sem? Másokra, meg csakúgy "ragadnak" a nők, pedig semmivel nem jobbak nálam, sőt, még néha ügyetlenebbek is, mert a barátnőjük segítsége nélkül bénábbak, nekem, meg soha senki nem segít kint az életben.
2016. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!