Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit játszhatnék egyedül?

Mit játszhatnék egyedül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy 13 éves egyke gyerek vagyok, nincsenek itthon a barátnőmék anyukám dolgozik meg apukám is, megöl az unalom... Mit játszhatnék egyedül?

2016. nov. 3. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass. Engem az mentet meg. :D Ha jó könyvet akarsz szívesen ajánlok. 19 éves vagyok.
2016. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
első, nekem írhatsz könyvre tippeket, 1-2 hét és kivégzem a könyvemet, nem sok van vissza
2016. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is egyke vagyok, és ennyi idősen imádtam alkotni. Festeni, sütni, főzni, zenélni.. Mindegy volt, hogy mit, csak valamit a saját kezemmel létrehozni.

Volt, hogy társasjátékot csináltam...:D Persze, senki nem próbálta ki velem soha, de nagyon élveztem elkészíteni.

Meg én mindig beleképzeltem magam szituációkba, és embereket, meg barátokat képzeltem magam mellé. Ez lehet beteges, de én baromi jól elvoltam vele:D Mondjuk.. talán emiatt a mai napig kicsit álomvilágban élek. Nem tudom:D

De végül is, az olvasás is jó ötlet:) Vagy filmnézés esetleg.

2016. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
GTA
2016. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen éjjel nappal rajzoltam. ;)
2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Köszönöm szépen azoknak a szarjankóknak akik nulla pontosra értékelték a válaszomat!
2016. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Tanulás?

Pl. Vers,olvasónapló,töri,nyelv

2016. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Megfogadtam azóta olvastam és főztem is! :) és amúgy őszi szünetbe tanuljak?:( NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖK MINDEN VÁLASZT!
2016. nov. 5. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!