Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom valaki segítsen...

Nem bírom valaki segítsen mert megőrülök. (? )

Figyelt kérdés

Most jöttem haza munkából és folyamatosan csak a múltamon gondolkodom, szemlélem a jelenemet és a kilátástalan jövőmet.Hazafelé is úton útfélen csak pofán vágott a körülöttem levő fiatalok vidámsága.Nem bírom.

Ahogy hazaértem próbáltam zenével elterelni a figyelmem de nem megy.

Volt már több öngyilkossági kísérletem,és folyamatosan minden nap vannak szuicid gondolataim.

Az előbb 15 percig kinn álltam az ablakpárkányban és csak győzködtem magam hogy ne ugorjak,de nem értem hogy miért ne.

Valahogy rá tudtam venni magam hogy visszajöjjek,de nem tudok elaludni.


Nem valami hülye tizenéves figyelemfelkeltő önsajnáltató kérdé ez,szeretnék válaszokat hogy aki hasonló állapotban van,volt az mit csinál/t?

Egyedül az a 2 távolabbi barátom (közeliek nincsenek is) tart vissza,de egyre kevésbé.

Nincs életem,nincsen senkim,se család se senki,az egész fiatalságomat munkában töltöm,senkivel nem beszéltem már napok óta,nyomaszt az iskola,és magamat kell fenntartanom. Mit csináljak?

Ennyi küzdelem után nem akarok egy cseszett statisztika lenni az ezévi öngyilkossági mutatókban.


18 f



2016. nov. 5. 04:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, tényleg, beszélgethetnénk erről is, meg amiről gondolod. :)
2016. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?? Irsz nekem is?? Válszolok!!! Remélem jól vagy!! Ismeretlenül írom, te attól ÉRTÉKESEBB VAGY, minthogy magadtól eldobd az életed!!!
2016. dec. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Írj nekem is!
2017. febr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!