Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyre magányosabb vagyok, és...

Egyre magányosabb vagyok, és kezdem elveszíteni minden életkedvemet. Hogyan szedjem magam össze?

Figyelt kérdés

2 hónapja kezdődött minden. Akkor véget ért egy kapcsolatom ahol eléggé becsaptak. Azóta voltak ismerkedéseim, de ott is csak kihasználtak. 3 "barátomat" veszítettem el, mert kiderült, hogy csak érdekből barátkoznak velem. Aki volt barát azoknak is van most kapcsolatuk, a párjukkal töltik a legtöbb időt. Szinte minden este egyedül vagyok itthon, nem is nagyon beszélgetek senkivel. Egyre többet iszok, hetente 3-4X-szer is megiszok 1-2 üveg bort, aztán másnap alszok. Egyre többször eszembe jut, hogy nincs is értelme élnem, és legszívesebben megölném magam. Úgy érzem, hogy senkinek sem számítok, ma is hívtam több embert, hogy találkozzunk, de mindenki lemondta. Nagyon egyedül érzem magam. Családom nincs, a szüleim meghaltak, a testvéreim más városban élnek és megvan a saját életük. Szeretném összeszedni magam, de jelenleg kilátástalannak érzem az életem.

25/L


2016. nov. 5. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha sok rossz éri az embert, természetes, hogy egy idő után megtör, eléri a határait s ez méginkább a negatív gondolkodás felé vezeti, nem képes tisztán látni semmilyen helyzetet (kilátástalanság).

De pont utóbbin kell változtatnod, nem szabad feladni.

Beszélgetni meg bárhol tudsz, akár interneten is. Ha gondolod beszélgethetek veled, ha szükségét érzed.

Az ivással állj le, nem szorulsz te arra, erősebb vagy annál, minthogy ilyenekkel fojtsd el a bánatod. Gyűjts egy kis önbizalmat, gondolj arra, hogy még így is van akiknek rosszabb az élete sokkal mint neked, s neked igen is fel kéne tudnod állni, nem vagy teljesen reménytelen.


Azok a barátok jobb is, hogy leléptek az életedből. Az ilyenek nem kellenek. Ne sajnálkozz miattuk, annyit sem érnek.

2016. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Velem is nagyon hasonló a helyzet, már egy hete alig eszek és legszívesebben egész nap sírnék és innék, de próbálom ugyanúgy élni az életem, mintha semmi sem történt volna..nem nagyon megy :( írj privátot ha gondolod, lehet jó lenne pár szót beszélni :(
2016. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló már leírt mindent. Csak megerősíteni szeretném, hogy az ivással nagyon vigyázz! Egy-egy pohár bor teljesen rendben van, de ha rendszeressé válik, akkor nagyon nehéz visszafordulni.

Fiatal vagy és értelmes.

Mindenkivel megesett már, hogy átverték. Neked meg ráadásul most több rossz dolog is jött egymás után. Időbe telik feldolgozni, de sikerülni fog, csak adj időt magadnak.

2016. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pont tegnap értem erre a pontra én is, a mai napom kb mintha zombi lennék. Úgy látszik a 25 éves csajokat szedi a depi....

Amúgy nekem korábban volt már ilyen, csak még durvább és a sportba menekültem, futáshoz, volt, hogy hajnali kettőkor elmentem futni, mert egyszerűen nem tudtam magam kikapcsolni és azt hittem megőrülök. Próbálj meg te is valami olyan dolgot kitalálni, amivel "kiengedheted a gőzt".

2016. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Először is nagyon sajnálom a helyzetedet de hidd el azzal nem teszel jót ha folyton iszol! Főleg ha ennyit. Hidd el én már csak tudom mert néhány éve én is ugyanígy voltam mint te. Öngyilkos is próbáltam lenni 15 éves koromban. Még most is nagyjából hasonló a helyzetem de már azért valamivel jobb.
2016. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Átérzem a szavaid, én is egy nagyon mély lelki gödörben voltam, nekem személy szerint a sportolás vált be. Elkezdtem rendszeresen futni, nagyon sokat és intenzíven és ez egy idő után olyan mentális tartást és lelkierőt adott, hogy nem hagytam magam összezuhanni. Neked is ajánlom a sportot és a legjobbakat kívánom, hogy talpraállj.
2016. nov. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Ezen nem lesz könnyű túllépni. De azt mondom, hogy legyél erős, kitartó és pozitív, mert így végig tudsz majd menni minden akadályon! Ne legyél amiatt szomorú mert szakítottak veled. Úgyis meg fogod találni a lelki társadat aki ott van veled mindíg, aki segít ha baj van, akire számíthatsz. Próbálj ismerkedni akár neten akár valóságban. Nem olyan nehéz kifogni a jófej embereket! Az alkohol mennyiségét csökkentsd, nem egészséges ilyen sokat inni. Legyél pozitív, hidd el egy idő után megszokod és sokkal boldogabb leszel! Kitartást! ;)
2016. nov. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy kövér vagy,és a külsödel van gond,a mai világba ha jól néz ki egy csaj akkor sem hagyná ott a pasi ha fegyvert tartanának a tarkójáhóz..A csajoknál is dettó ez van,csak jóképü pasasokra mennek..
2016. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

#9-es, ez a válasz elég sekélyes felfogásra vall.

Nem tudjuk, hogy a kérdező milyen külső tulajdonsággal rendelkezik, de szépen fogalmaz és a helyesírása is tökéletesen rendben van.

A te válaszodban sajnos szinte minden szó helytelenül van írva. Én nem fogadnék el tőled tanácsot.

2016. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!