Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem ezt, ha "minden...

Miért érzem ezt, ha "minden rendben"? Nincs minden rendben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom totál elhanyagol. Együtt élünk, három éve vagyunk együtt, viszont most folyton csak gépezik, játszik és így este is csak egy jó éjt puszira jön oda. Nekem hiányzik az ölelés, hogy, együtt alukáljunk. Ajándékkal akar folyton kiengesztelni, ami aranyos, de nem vagyok ilyen költs-rám-centrikus.

Mi lesz így velünk? Nem tudnék szakítani vele, de kihültnek érzem néha (gyakran) a kapcsolatot. Ez elszomorít.



2016. nov. 5. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szokd meg.
2016. nov. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Végül is... egy ido utan meg lehet.
2016. nov. 5. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Vagy hagyd el. Sajnállak, mert így túl sok értelme nem lesz az életednek. Így tervezted a következő 50 évet? Ez már népbetegség.
2016. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért gondolják az emberek, hogy, természetes így leélni egy életet. Mert népbetegség.
2016. nov. 5. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelezd neki,h ez így neked nem jó, őszintén mond el neki, h mit érzel. Előbb-utóbb el fogsz tőle hidegülni, és akkor még neki fog feljebb állni(részben jogosan), h miért nem szóltál neki korábban.
2016. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagyok de szüleimnek is volt ilyen! Apa elég sok ideig csak gépezett amikor anyámmal összeköltöztek..


Szerintem ne hagyd el ha tényleg szereted azt az embert aki valójában benne van és próbáld elszakítani a géptől, telefontól hogy érezze csak te vagy neki és kicsit elhanyagolt! Úgy vedd rá arra amit te akarsz hogy úgy érezze az ő ötlete mert ami a mi ötletünk azt jónak tartjuk :)

2016. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
UI: de ha más akar ránk erőltetni valamit az már "megalázkodás"
2016. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
nem tudom, lehet, hogy ki kellene róla írnod egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra, ahelyett, hogy a pároddal beszélnél róla.. ja.. na mindegy.
2016. nov. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Beszélj vele erről. Néha menj oda hozzá, öleld át, nézz rá bociszemekkel, ha mész aludni akkor fogd meg a kezét és húzd magaddal, kérd meg hogy bújjatok össze. Erősödni fog a kapcsolat, egyre többször lesz ilyen, veled fog foglalkozni. De ne "törődj bele", hanem cselekedj! ;)
2016. nov. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!