Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegyek úgy mintha minden...

Tegyek úgy mintha minden rendben lenne, vagy hanyagoljam egy kicsit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és van egy számomra nagyon fontos fiú barátom. Nem tetszik, én sem neki, ez biztos. Sok olyan dolgot elmondott nekem magáról, ami bizalmas, ő is sok mindent tud rólam. Bármikor fordulhatok hozzá. Az egyetlen és legnagyobb baj, hogy ez az egész a neten történik. Egyébként osztálytársak vagyunk, de a suliban max tanulásról beszélünk. Kicsit javult a helyzet tavaly óta, de úgy soha nem jön oda hozzám, hogy beszélgessünk. Össze is vesztünk már emiatt, de valahogy túlléptünk rajta. Most nemrég viszont elárulta, hogy szeretné, ha egy másik lány aki osztálytársunk, a barátja lenne. Ezzel nincs is gond, de hozzá viszont odamegy beszélgetni és keresi élőben is a társaságát. Még nekem azt mondta, hogy ő ilyen és fogadjam el. Akkor el is fogadtam, de most már nem tudom, hogy egy másik lányhoz persze tud közelíteni. Valószínű azért van, mert az a másik lány szebb mint én és lehet hogy szívesebben mutatkozik vele, mint velem. Úgy érzem, hogy egyáltalán nem büszke arra, hogy mi barátok vagyunk. Hagynám az egészet, de nagyon rendes velem, rögtön észreveszi, ha valami bajom van. Akár írásban, akár a suliban. Az lenne a kérdésem, hogy inkább hagyjam rá a dolgot és minden legyen úgy ahogy eddig volt, bár nagyon rosszul esik vagy éreztessem vele, hogy nincs minden rendben és ne beszéljünk bizalmasan egy ideig? Nem szeretném, ha tudná, hogy miért esik ez ennyire rosszul, mert lehet csak rontana a helyzeten. Úgy érzem viszont, hogy ha választania kellene, hogy egy ilyen barátságot inkább velem vagy a lánnyal osztana meg, akkor őt választaná. Nagyon nehéz róla lemondanom. Szerintetek mit tegyek, hogy ne csak hisztinek tűnjön?

2016. okt. 8. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nehéz megmondani de én is voltam ilyesmi helyzetben... Mármint voltak emberek akikkel neten olyan könnyen beszéltem élőben meg mivel neten már mindent megbeszéltünk csak az unalmas "És ma mit csináltál?" maradt

Ezért letöröltem a facebookot a telomrol hogy nehezebben férjek hozzá és azóta akivel ugy van azzal telefonálok és még ha nem is hinnéd de így sokkal könnyebb élőben komunikálni az emberekkel... És jobban meg is becsülik a társaságom

Lehet ha te is letörlöd magad akkor jobban fog akarni találkozni veled az illető

17/F

2016. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!