Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek a fiú osztálytársa...

Mit kezdjek a fiú osztálytársammal? Félek hogy lassan kárt tesz magában.

Figyelt kérdés

Egy fiú osztálytársamról volna szó.Mind a ketten 17 évesek vagyunk,én lány vagyok.Jóban vagyunk már három éve,mert azóta járunk középiskolába,és végig osztálytársak voltunk.Mostanában nem tudom mi történt ezzel a gyerekkel.

Mikor eljött az őszi szünet előtti hét egyszerűen olyan lett mint egy halott ember.Csak ül,néz ki magából,ha odamegyek beszélgetni válaszol,próbálja nem mutatni hogy baja van,de öcsém,nem láttam még ilyet...

Órákon nem figyel,néha azt se veszi észre ha felszólítja a tanár.Fogyott is egy hét alatt láthatóan,beestek és karikásak lettek a szemei,sokszor pirosak is,mintha sírt volna.Szünetekben mindig eltűnik a teremtől és akárhol keresem nem találom meg őt.

Mikor kérdezem mi van mindig mást mond.Nagyon fáradt,összeveszett valakivel,de biztos hogy nem így van.Valami komoly dolog lehet körülötte,de nem tudom mi az.Minden óra közi szünetben kimegy cigizni,és akkor is csak egyedül áll,néz ki a fejéből,pedig eddig iskola után cigizett csak.

Már tényleg úgy néz ki mintha beteg lenne.

Egyszerűen nem értem ezt.

Bocsánat ha zavaros lett,de kérlek segítsetek!



2016. nov. 6. 19:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva felszínesen írtam le.

Összeszedem jobban.


-elvonul

-mindig szomorú

-láthatóan fizikailag lejjebb csúszott

-nem hallani a hangját

-órákon néha alszik,néha meg csak néz maga elé

-olyan mint egy rongybaba,teljesen kivan

2016. nov. 6. 19:11
 2/13 A kérdező kommentje:
kérdeztem már hogy tényleg mondja el mi a baj,mert nem gondolom hogy ilyen apróságok,de akkor azt mondta amit szokott.Kis apróságokat amik mindenkivel megesnek.Nem tudom...Egyszer beszélnék vele órák után,de mindig elviharzik,ha valaki megszólítja azt mondja siet.
2016. nov. 6. 19:12
 3/13 anonim válasza:
55%
Én ebből családi problémákra gondolok. Lehet gáz van a szülei között.
2016. nov. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

nem tudom...Mostanában NAGYON megnézi a lányokat a folyosón,de inkább az arcukat figyeli.Lejjebb sosem megy,pedig sokszor úgy láttam őt hogy nem tudhatta hogy figyelem...A szüleit ismerem,ők nagyon rendesek,jóban vagyok velük is,de azt kérte hogy csak a szüleinek ne mondjam...

Nem tudom.Nem volt még soha barátnője.talán vágyik egy kapcsolatra.Nagydarab is szegény,meg nem néz ki olyan jól.Iszonyúan sajnálom őt.

2016. nov. 6. 19:18
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Fogyott, fáradt, piros szemek... rákapott a drogra.
2016. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

pontosabban én valamivel átlagon felülinek tartom,csak mindig mondja ha kérdezem hogy hogy érzi magát,hogy nem jól meg hogy változtatnia kéne magán.Mellékes hogy jár edzeni is rendszeresen,de nem elég neki.

Úgy nézett ki pénteken (szünet előtt) mintha két napja nem aludt volna.

Azóta nem lehet elérni,nem tdtam beszélni vele

2016. nov. 6. 19:19
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt biztos hogy nem.A drog lenne az utolsó amit megtenne.Inni szokott,de azt mondta hogy drogokra mindig is nemet mondana.Meg remegés,effélék nincsenek a tünetek között...
2016. nov. 6. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Miért kellene remegnie? Meg majd pont egy random osztálytársának fog egy ilyen súlyos titkot bevallani. Amúgy ha ennyire látványosan menekül előled, miért nem veszed észre magad és hagyod őt békén? Már szó szerint bújkál előled... minek üldözöd? Belezúgtál?
2016. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem,félreértetek.

1 - Nem random osztálytárs vagyok,szinte csak velem beszélget amióta középiskolába járunk,mással nagyon nem is foglalkozik az osztályból,de szokott azért ő is beszélgetni.

2 - szoktunk beszélgetni ha odamegyek hozzá,és látom hogy örül,de mikor a szemébe nézek látom azt,hogy nem meri elmondani mi van.Mintha szégyellné

2016. nov. 6. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Valami nagy tragédia érte pl:rokon halála , szerelme elhagyta,szakítottak vagy bármi ilyen megeshet.. Ha jót akarsz neki menj oda hozzá és próbáld kideríteni minden áron mi baja van. Pl: kedvesen mond neki hogy neked nyugottan elmondhatja, te nem adod tovább senkinek, nem nézed le miatt meg stb..

Az szinte biztos higy nem beteg mert ahigy leírtad ez mélyebbről jön.

Mindenképpen egyedül menj oda hozzá lehetőleg olyan helyen ahol nincs más ember mert az zavarhatja. Ajáno hogy tényleg figyelj rá, mert megeshet hogy képes kárt tenni magában! Ezt akadályozhatod úgy, hogy többet beszélsz vele mert valószinűleg elvesztette a teljes életkedvét! A cigizés pedig egyértelműen a stressz oldáshoz kapcsolható, de ezt szerintem te is tudod.

Ha szeretnél valamit kérdezni/mondni kérlek privátban írj! F/13

2016. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!