Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az osztálytársamma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az osztálytársammal?! Nem tudja elviselni, hogy vele nem jövök össze!

Figyelt kérdés
Osztálytársam rám hajtott mert dobta a csaja,de nekem az osztálytársamnak a tavalyi osztálytársa tetszik,és alakul is vele a dolog.Nos a gyerek faggatta,osztálytársam,hogy hogy nézek ki,milyen vagyok stb. Aztán én fb-n megkérdeztem osztálytársam,hogy mi van,hogy van a nyári gyakorlattal mit kell vinni stb, erre,hogy mi van ha ő azt mondja,hogy bejövök neki? Meg ő bejön nekem? Szépen de tényleg szépen elmagyaráztam neki, hogy ő nekem nem tetszik,meg nálam osztálytárs tényleg tabu. Aztán a tavalyi osztálytársát aki nekem jelenleg tetszik,elkezdte ócsárolni,mikor megmondtam neki, hogy megismerem a fiút,majd én eldöntöm akarok e valamit tőle vagy sem. Ne ő mondja meg,hogy mit gondoljak a srácról vagy mit tegyek,ha nem kérdeztem... Utána hétfőn már a fiút fényezte nekem,hogy milyen rendes stb..Haza ért és már írta nekem,egyre jobban bejövök neki.. Szépen megint megmondtam ne próbálkozzon mert nem tetszik és o.társ tényleg tabu,meg ami nem megy nem kell erőltetni. Ma vissza halottam attól a lánytól (akit év elején ugyan így le k*rv*zott mert nem vele jött össze),hogy kérdezték tőle,tényleg rám hajtott meg bejövök neki? Erre,hogy én egy h*ly* k*rv* vagyok..És a lánynak a barátja is mondta,tényleg így volt..Nos,én ma mindenki előtt megkérdeztem,hogy még is miért vagyok én k*rv*?! Elkezdte tagadni és mikor a másik két illetővel szembesítettem akiknek ezt mondta,akkor csöndbe lett és nem tagadta,meg mondtam,hogy válogassa meg a szavait mert kezd eléggé elegem lenni belőle,és tudtommal egyszer se bántottam,hogy lenne oka rá,hogy le k-zon le...csak mert én nem jöttem össze vele... A srác aki tetszik,elmeséltem neki és az is azt mondta,hogy megválogathatná már a szavait mert megnézheti magát ha elkapja, azok után,hogy őt is elkezdte ócsárolni nekem de a szemébe nem meri megmondani,meg,hogy engem is ócsárol a hátam mögött... Az osztálytársam olyan gyerek,hogy mindenkiről meg van a véleménye de magáról nincs,mindenkit megszól de ő nem néz tükörbe és neki minden csaj r*b*nc meg k*rv*,meg minden srác k*cs*g..
2013. jún. 21. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Már nagyon az elején elvesztettem a fonalat bevallom őszintén. Nincs egy rövid, tömör verziód?
2013. jún. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Osztálytársam nem tudja még mindig elviselni,hogy nem jön be és nem akarok vele járni ezért ócsárol a hátam mögött..
2013. jún. 21. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a szembesítés dolog jó ötlet volt, de én a helyedben nem foglalkoznék vele többet, nem reagálnék a rágalmazásaira, meg a megjegyzéseire és így előbb utóbb úgyis meg fogja unni.
2013. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eloszor gratulalok, hogy nem jottel ossze vele. Nem erdemelt volna meg teged. ;)

Ne is torodj vele. Valoszinuleg ti is kikaptatok a vakaciot es mar nem kell minden nap a megalazasait hallgatnod. Ha elkezd megint szivatni mondj neki vissza, de ne olyan durvan. Ha a facebookon zaklat tiltsd le es meg van oldva.

15\L

2013. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, 14?
2013. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyári gyakorlat van ezért minden nap a képét kell néznem,de elviselem azt a napi 8 órát de felkaptam a vizet,hogy én nem bántottam és ő meg rágalmazott,és én az ilyet nem hagyom annyiban,ha a hátam mögött ilyen bátram mert ilyen szép kis véleményt alkotni rólam,akkor a szemebe is mondja meg..
2013. jún. 21. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ügyesen intézted a dolgokat így, ahogy tetted.
2013. jún. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már nagyon rég óta leszarom a véleményeket. Vannak barátaim, ők ismernek, és ha van valami szaftos sztorim, elsősorban tőlem hallják. Ha valami pletyka kering rólam, megkérdezik, és ha nem igaz, elhiszik nekem. Aki meg nem ismer, gondol rólam, amit akar, hidegen hagy. Ha foglalkoznék mások véleményével, lelkileg egy papucs lennék, szóval ajánlom figyelmedbe, hogy ne érdekeljen, mit terjeszt rólad.

Szerintem beszéld meg a sráccal, és ajánlj neki egy jó pszichológust, ha ennyire nehéz feldolgozni, hogy nem érdekel téged.

2013. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!