Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudok ennyire félni...

Hogy tudok ennyire félni attól hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és most kezdtem a középsulit. Nem vagyok egy népszerű diák és hát amilyen peches vagyok egy olyan srác tetszik aki a felettem lévő évfolyamba jár és kb mindenki ismeri. Amúgy barátnője is van aki egy tök aranyos lány....és nekem ez a srác tetszik...aki teljes mertékben elérhetetlen...és azon gondolkodtam hogy mivel nekem eddig mindig elérhetetlen emberek jöttek be(most is) így lehet hogy soha nem is lesz olyan aki elérhető közelségben van és kolcsonos vele a szimpátia? Minden napomat lefoglalja ez a kérdés hogy mivan ha sosem kellek majd senkinek? És már tényleg egész nap ezen jár az agyam...mikor meglátom a srácot akkor meg elfog a gyomorgörcs és tényleg szinte sóvárgok utána...de ez nem normális dolog...amúgy is egy kicsit furcsa jellemem van és furcsák a tulajdonságaim is de azért nem vagyok teljesen kettyós...csak baromi magányos....és már úgyérzem ebbe bolondulok bele hogy nincs senkim....mert eskuszom a buszon a buszmegálloba a suliban a városban....a boltban is....mindenhol párocskákat látok akik felhőtlenül boldogan csókolóznak az út közepén is akár...nekem olyankor mindig eszembe jut hogy inkább kinyírom magam de persze ezt nem tenném meg igazából....most keressek egy pszichológust vagy éljek együtt a mindennapos fájdalommal/sóvárgással és reménykedjek? Vagy van valami bevált trükk hogy hogy lehet kiölni az érzéseket magamból? Kérlek segítsetek mert utálom hogy ez jár a fejemben minden nap....14/L

2016. nov. 15. 18:44
 1/3 anonim válasza:

Én is 14 éves vagyok,nekem se jött össze soha a szerelem,én is párszor elég sz*rul éreztem magam.De sokan mondták hogy van még idő,csak 14 évesek vagyunk.Tudom,hogy rossz érzés,majd biztos valaki észrevesz,ha nem többen is! :)

És oké,hogy a párocskák csókolóznak az utcán boldogan,ez az amit te látsz és amit mutatnak,de lehet közben semmi sem oké ott. Nem lehet tudni

Amúgy Budapestre jársz középsuliba?:)

2016. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te reménykedhetsz, én nem. Én garantáltan egyedül fogok meghalni és ez nem pesszimizmus, erre sajnos tények utalnak. Úgyhogy ne aggódj, te lány vagy, később fognak támadni fiúk. Ez alap. Ne aggódj!
2016. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A boldogsághoz nincs szükség szerelemre, egy életet boldogan is lelehet szerelem nélkül élni.. Valakid mindig is lesz, rengeteg helyen ismerhetsz meg embereket, sorban álláskor pl én már szereztem 1-2 barátot.. :D 14 évesen meg főleg nem kell ilyen miatt aggódnod, el kell engedned a szerelem iránti vágyakozást, gondolj másra. Én ilyen 13 évesen voltam szerelem mániás, itt vagyok 15 évesen és soha se jár az eszembe, hogy jajj de magányos vagyok mert egy lány se ölel, puszil, csókol meg boldogan élem az életemet szerelem nélkül is! :)
2016. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!