Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kertes házban élő anyukák,...

Kertes házban élő anyukák, akiknek a férjük éjszakázik, szoktatok félni mikor egyedül vagytok a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Egy hete költöztünk társas házból kertesbe,és ma pont éjszakás a férjem, és nagyon félek hogy esetleg betörnek. A társasba sosem féltem.... Meg fogom szokni vagy most már ilyen félős leszek??? SOS-be be kell szereznünk egy kutyát is. Ti is féltek? Két kisgyerekkel vagyok egyedül.
2016. máj. 8. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni, új helyen vagytok, majd megszokod. Ha nagyon félsz később is, szereltessetek riasztót.
2016. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Én a lakásban sokkal jobban féltem egyedül, mert ott még mindenféle hangok is voltak :)
2016. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
En is a nagy házban felek egyedül :) minden kis nesz illesztik se megfigyeltem direkt h mik vannak ha otthon van a párom es akkor is vannak hangok ha jobban figyelek csak mellette nem felek nem is figyelek amúgy ezekre
2016. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Túlzás, hogy félek, de óvatos vagyok. Figyelek, van kutyánk, biztonsági ajtónk, redőnyök, telefon, végső esetben más is. És reménykedem, hogy nem pont ide törnek be, és nem akkor, amikor itthon vagyunk. De én sem szeretek egyedül lenni éjjel a gyerekekkel, ez tény.
2016. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2016. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Sokat vagyok egyedül éjjel is a 3 gyerkőccel.

Van kutya, biztonsági ajtó, telefon kéznél, mégis félek. Mindig bekészítem a baseball ütőt is kézközelbe, illetve a bejárati ajtóhoz teszek valamit, ami hangot ad, ha valaki kinyitná. Redőnyöket mindig leengedem, de az ablakok soha nem maradnak nyitva még csak résnyire sem, még a legnagyobb melegben sem.

2016. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Mi is társas házból költöztünk el kertes házba. 2 hónapja lakunk itt és én is szoktam félni, ha egyedül vagyok itthon éjszaka a babánkkal.
2016. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Számomra elképesztő, hogy felnőtt anyák így félnek. Én mindig kertes házban éltem, soha eszembe sem jutott félni, és nem is hallottam ilyet senkitől amíg nem jártam ezen az oldalon. Ez a gyakorin tényleg ennyire divat? Az ország nagyobb része kertes házban él és azért általában túlélik. Ez nem Amerika, hogy naponta kinyírjanak embereket álmukban a rablók. Amúgy meg ha olyan durva lenne a helyzet akkor megsúgom hogy a kutyát könnyűszerrel eltennék láb alól.
2016. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy h kertes ház vagy családi. Én mindenhol félek a sötétben, egyedül. :D
2016. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig panelban laktunk,de minden szunetben nagyszuleimnel falun voltunk.En mindig feltem ejjel Mamameknal.nem mertem az ablakon kinezni este.

Nemreg egy evet laktunk ujra kertes hazban,egy nap a szomszed neni(3 lakas volt a hazban,egy udvarral) bekoszont az ablakon (fenyes nappal) hat En majdnem kiugrottam a borombol :D :D de hat a 8.on viszonylag rittkan koszontek be az ablakon :D

De mikor elkoltoztem Anyumektol,es Parom ejjeles volt akkor panelban is feltem ejjel egyedul es gyerekkel is.mai napig zarom az ajtot ejjel es benthagyom a kulcsot plusz a lancot akasztok.3 gyerekkel vagyok egyedul ha Apa ejjeles.

Megszokod.

2016. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!