Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Már élni sincs kedvem a...

Már élni sincs kedvem a magánytól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Felemészt a magány. Élek az üres lakásban egyedül, csak a világháló köt össze az emberekkel. Szeretnék egy társat magamnak, millió kérdést beírtam már, de nem lelem a módját, hogyan találjam meg. Pszichológusnak is elmeséltem már, de ez sem segített.


Már előkészítettem egy hangszórókábelt a hálószobába, hogy amikor már végleg nem bírom, felakasszam magam. Nem vagyok depressziós, de a magányt már nem bírom elviselni.


2016. ápr. 21. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát az üres lakásban egyedül biztosan nem fogod megtalálni.
2016. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, nem tudom hol keres társat, buliban kereshetnél valahol, koncerten, más ötletem nincsen. Szerintem ne akaszd fel magad, már szerintem én is öngyilkos lennék, de találtam egy megoldást, a Zene. Zenének élek, kb. semmi más nem tart életben ebben a szar világban, a bandáknak élek, a zenének panaszolom el a bajaimat és ő vígasztal meg. De ha tényleg nagyon úgy érzed, akkor ted meg, de tudd, szerintem te teljesen egézséges vagy, egy nyomorék mindent megtenne egy ilyen testért. De ha tényleg elérkezett az idő, ágyő, s sok szerencsét ott, ahova kerülünk, bárhol is van az.
2016. ápr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Bammeg, hajítsd ki azt a kábelköteger az ablakon de azonnal! Ha az interneten könnyebben beszélgetsz, társkereső. Járj el helyekre, közösségi rendezvényekre, sportolni, sétálni/kutyát sétáltatni, stb. Keresd fel régi osztálytársaidat. Dolgozol? Akkor teremts kapcsolatot a munkatársaiddal! A pszichológussal talán beszéld meg, miért lehet ez, az alapján küzdd le, és ne add fel, próbálkozz! Rádtalalál az a valaki, vagyis rátaláltok egymásra.

Keress fel egy egyházi csoportot (temérdek van, ha ateista lennél, bocsi!) és ott beszélgess el az atyával/vezetővel, hátha. Bár az a hely ugye elsősorban nem erre "való", de nem kizárt, hogy megismerkedsz ott valakivel! Nagyon boldog és egyedi, érdekes és értékes közösségekbe csöppenhetsz bele ilyen módon.

De hajítsd ki azt a kötelet! Komolyan. Légyszi!

2016. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

fogadd meg a doki tanácsát-

https://www.youtube.com/watch?v=2Lpdry_sIgo

2016. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amikor le tudom kötni magamat, akkor nincs semmi baj. Csak amikor nincs mit csinálnom, akkor érzem ezt. Szeretnék valakit, akivel tudnék rengeteget beszélgetni. Egy igazi társat.
2016. ápr. 21. 23:02
 6/14 A kérdező kommentje:
Első azt írja, hogy itthon az üres lakásban nem is lesz semmi. Én mennék, de nincs kivel. A barátaim vagy otthonülők, vagy már családosak, negyven felé közelítenek, nem járnak el sörözni, szórakozni. Már moziba is egyedül járok, mert meguntam, hogy még ahhoz is több napos egyeztetésre van szükség, mert vagy a nap nem jó, vagy a film nem, vagy a helyszín. Szóval amíg mindenki szépen családot alapított, én itt maradtam egymagam.
2016. ápr. 21. 23:12
 7/14 anonim ***** válasza:

mit tegyél? ismerkedj!


Akár online, akár személyesen...

Például mi a hobbid? A hobbid végzése közben tudnál ismerkedni?

Van kutyád esetleg? Sokan kutyával ismerkednek és nem is kevés sikerrel...


23F

2016. ápr. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor, ahogy előző mondja, ismerkedj, hogy legyen kivel menni!
2016. ápr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy csomó hobbim van, például a kerékpár, de nem tudom, hogyan ismerkedjek. Már lassan tényleg ott tartok, hogy vadidegeneket fogok leszólítani, már ha merem.
2016. ápr. 22. 14:27
 10/14 axonbite válasza:
89%
A kutyás ötlet nagyon jó mert legtöbb esetben mások kezdeményeznek veled beszélgetést. Ha biciklizni szeretsz jelentkezz bicikli túrákra biztos lesz pár ember aki közvetlen másokkal ami segíthet neked az ismerkedésben. A társasági oldalakon is kereshetsz olyan csoportokat pl.facebook-on amik a hobbijaiddal kapcsolatosak és hozzá tudsz szólni dolgokhoz.
2016. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!