Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az emberek miért "félnek"...

Az emberek miért "félnek" ennyire a magánytól?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem is szeretem a magány szót használni, inkább azt, hogy: "Én nem magányos vagyok, hanem magammal vagyok..." Sokak számára ez a kijelentés egoistának tüntet fel engem. Szerintetek is?

2016. márc. 28. 23:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond vele, nem egoista.


Én mindig is csak egyedül szeretem lenni, sőt inkább úgy mondanám, hogy én élvezem a magányt. :)

2016. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Akkor pacsi mert én is így vagyok vele. :D
2016. márc. 28. 23:54
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
szeretek én is egyedül lenni, és különös, de nem akkor érzem magam magányosnak, hanem ha nagyobb társaságban vagyok:(
2016. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én még azért is szeretek egyedül lenni, mert akkor 100%-ban csak a hobbijaimnak tudok élni, és nincs senki aki felidegesítsen. :)


1-es.

2016. márc. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Így igaz, mert magamnak oszthatom be az időmet, hogy mikor mit szeretnék csinálni, és még a boldogságom sem függ egy másik személytől. Mert igenis egyedül is lehet boldog egy ember nem szükséges hozzá egy másik személy :)
2016. márc. 29. 00:03
 6/23 anonim ***** válasza:

Én is pont ezt szoktam mondani és mindig mondják, hogy ez a baromság, pedig nem az. :D


Igen is léteznek ilyen emberek.

2016. márc. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
A magánytól végülis mindenki "félhet", hiszen a magány és az egyedüllét két külön dolog. Attól h vkinek pl. van férje/felesége, vagy barkije, még nagyon is érezheti magát magányosnak. Az pedig szerintem pont a kiegyensúlyozottság jele,ha vki szeret egyedül lenni.
2016. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Bizonyos szempontból igen két külön dolog, de mégis általában a kettőt egy kalap alá veszik. Ezáltal levonják azt a következtetést is hogy aki egyedül van az magányos is....
2016. márc. 29. 00:17
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen ez a másik legenda, hogy aki magányos az egyedül van :). Nem is értem, hogy miért alakult ki ez a téveszme. Jó lenne már végre, ha az emberek nem szólnának bele a másik életébe. :)
2016. márc. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
szerintem csak azok felnek tole, akik utaljak onmagukat, vagy legalabbis nincsenek kibekulve magukkal
2016. márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!