Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányos vagyok. Mit...

Annyira magányos vagyok. Mit tegyek? 26L

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, minden társaság lassacskán felbomlott. Nincs kikkel beszélgetnem, eljárnom bárhova és ez nagxon elkeseredetté tesz. Vagy dolhozom vagy alszom hogy ne is kelljen semmire gondolnom.

Biztosan nyominak tartotok, de inkább segítségre szorulok.

26L Mosonmagyaróvár



2016. nov. 20. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem tartunk nyominak, sok sorstársad van, majd biztos rád ír egy hasonló tulajdonságú és korú ember és eldumálgathattok, esetleg még közel is lakhat ha szerencséd van.
2016. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
10%
Írj ^^
2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Én szívesen beszélgetnék veled, mert ugyanebben a szituációban vagyok, de gondolom, neked nem is erre van szükséged hanem konkrét megoldásra. Azt javaslom menj el egy olyan helyre ahol másokkal szoros kapcsolatot tudsz kialakítani (nyelvtanfolyam, különböző rendezvények, önkéntes mozgalom). De a konkrét lépéseket neked kell megtenni, mert spontán senki nem fog odamenni, hogy na akkor most hirtelen menjünk el ezer helyre és csináljunk minden jót és vicceset.

23/F

2016. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Lány vagyok, pesti, de írhatsz, ha gondolod. Hasonlóan vagyok, mint te.
2016. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%
Hülye helyen laksz
2016. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy magyon igyekszem. Ma is elhívtam az egyik régi csoporttársam moziba, de valami hülye indokkal lerázott. Felhívtam az egyik kolléganőmet is, mert vele dumáltunk arról a filmről, hogy jó lehet, de ő sem akart eljönni.

Úgy érzem megteszek mimdent és ígysem megy.

2016. nov. 20. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Írhatsz nekemis ha akarsz :D

17f

2016. nov. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Mosonmagyaróvár egy jó kis város, voltam már ott, sajnos az ország másik fele :)

Szerintem a levelező társak segíthetnek egy kicsit, de kellenek olyan emberek is akikkel személyesen tudsz találkozgatni. A helyiek lennének erre a legjobbak. Remélem nem vagy egy szószátyár, ez is lehet az oka hogy nem akarnak találkozni veled. DE az is lehet hogy tényleg nem volt rá idejük. Vagy csak rossz emberekkel barátkozol.

2016. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg esetleg elköltözni, valami nagyobb városba, ha van rá lehetőség.
2016. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ide köt a jól fizető állásom, amiben az egyetlen örömöm és sikerem kapom, úgyhogy messze nem mehetek.

A családom szívesen itt hagynám :D

2016. nov. 20. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!