Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertáltság és a busz?

Introvertáltság és a busz?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom visszahúzódó introvertált személyiség vagyok. Rosszul vagyok a sok embertől, és a buszon akad belőlük pár. Kíváncsi lennék, hogy hány introvertált személyiségnek okoz kellemetlenséget a buszon való utazás. Remélem nem csak én vagyok ilyen. ><

2016. nov. 21. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

* jelentkezik*

nem csak te vagy... amikor az a sokember néz.. neee, bárcsak lenne kéznél Harry Potter láthatatlanná tévő köpenye

2016. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom milyen személyiség vagyok.

De volt olyan, hogy felszállt pár vihorászó lány, én meg elkezdtem szorongani, és a kövi megállóba leszálltam, gyalog mentem tovább.

Vonaton, észrevettek az általános iskolás volt osztálytársaim, akik régebben eléggé megkeserítették az életem. Leültek velem szembe, rám meg rám jött szorongás. Elővettem a telefonom, és elkezdtem buzerálni, ugyan-úgy, mint amikor osztálytársak voltunk.

2016. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
81%
Én az introvertáltság mintapéldánya vagyok, de ez nem egyenlő az antiszociális viselkedéssel. Öt éve buszozom, és igen, vannak akik fel tudnak idegesíteni, de az intovertált emberek többsége nagyszerűen elvan ilyen helyzetben is. Ez a személyiségtípus csupán azt takarja, hogy nem a nagy társaságban oldódsz fel, pihened ki magad, hanem a hozzád legközelebb álló emberek között, fontos neked az "én-idő", amit rendkívül jól el tudsz tölteni a buszon, egyedül. Én például ilyenkor szoktam felkészülni az előttem álló napra és kipihenni a napi fáradalmakat. Ha az emberek közvetlen közelsége szorongást idéz elő benned, akkor jól gondold meg a buszozást, esetleg válassz kora reggeli járatokat, amikor még kevesen vannak.
2016. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^ De sajna bennem egy antiszociális személyiség is elbújt.. :/ Sajna akármilyen kapcsolatot kell létesítenem emberekkel, akik nem rokonok, közeli ismerősök nekem egyenlő a világvégével.. Például mikor kint füvet nyírok és a szomszédban meglátok egy embert, gyorsan visszafutok a házba és addig nem folytatom, míg az a személy el nem megy. :/
2016. nov. 21. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint eléritek a 18 -at, amit írásmódotokból ítélve még nem tettétek meg, el fog múlni, csak felejtsétek el ezt a gyerekes gondolkozást, amennyiben felfogjátok, hogy azok a személyek akiktől éppen szorongtok, ők is halandók, olyanok mint ti, semmivel sem különbek. Engem megnyugtatott, ki is nőttem. Nem támadólagosan írtam a szöveget.
2016. nov. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehogy most még azt hidd magadról hogy antiszociális vagy. Inkább csak Aszociális, ami annyit tesz hogy nem vagy társasági lény. Aki antiszociális az többnyire nem tudja magáról hogy az, lehet hogy éppen kedveli a társaságot, mert ott piszkálhat másokat. Ez is egy idővel változó dolog hogy mennyire vagy társasági lény. A leírtak alapján azt gondolom hogy azért szálltál le, mert úgy érezted hogy rajtad vihognak, de ha csak azért mert irritáltak (valóban zavaróak) akkor javaslom hogy mindig legyen nálad fülhallgató és ilyenkor hallgass zenét, esetleg egy könyvet is elővehetsz, hogy mégjobban ki tudd zárni őket. Ha képbe kell lenned azzal hogy éppen melyik megállóban vagytok, akkor nyilván nem tudsz belemerülni egy regénybe, ezért jobb ha pl. koanokat vagy haikut olvasgatsz ilyenkor, az sem baj ha ezredszer olvasod ugyanazokat, mindig találsz bennük valami új tartalmat...
2016. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!