Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Döntés vagy nem?

Döntés vagy nem?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretek emberek közt lenni, dolgozni köztük. Utálom ha barátkozni akarnak velem vagy a családomrol és személyes dolgokról kérdeznek. Még a saját rokonaim is idegesitenek mikor megkerdezik mi a helyzet munkahelyen vagy iskolában. Nagyon ritka hogy valakivel jól érzem magam, az is legtöbbször csak akkor működik ha kettesben vagyok az illetővel. Nem bírom ha baszogatnak cigivel vagy piaval ugyanis nem iszom se dohányzom. Édesapám és anyám nem ad ennek különösebb jelentőséget hiszen 'ez hülyeség ilyen nincs csak akarni kell' pedig próbálkozom. Járok néha házibulikba meg ilyenek de valahogy mindig ugyanez a tapasztalat. Azthittem hogy ez valami tini dolog amit majd kinovok mert szeretnék könnyebben kapcsolatokat kialakitani de mostanra már túl régóta van ez ahhoz hogy ne zavarjon nagyon. 19/F

2016. nov. 23. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha zavarban vagy, az érthető... De ha nem ez a gond, akkor nem.

Utálsz emberekkel társalogni, mégis emberekkel szeretnél társalogni?

WTF?

2016. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1# Úgy gy értem szeretném ha valami progresszív módja lenne annak, hogy ezt az egész dolgot elhagyjam valahogy vagy 'kijöjjek' belőle. Nemtudom mi a megfelelő szó rá. Csak nem tudom hogy kezdjem. Így érthetőbb talán bocsi az ellentmondásért :)
2016. nov. 23. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet jót tenne,ha találnál valamit ami nagyon érdekel és elkezdenél oda járni. Sportegyesület, szakkör, nyelviskola, kurzus, akármi. Azután az érdeklődési kör már passzol,van miről elkezdeni beszélgetni kellemesen. Aztán majd jön a többi is,de szerintem mindig jó,ha olyanról kezdessz beszélgetni,amiről szívesen nyilatkozol meg.

Az,meg hogyha valaki olyat kérdez,amire nem szívesen válaszolsz,mindig jogodban áll udvariasan közölni,hogy "ezeet a dolgokat túl személyesnek gondolom,beszéljünk másról"

2016. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!