Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos embereket mennyire...

Magányos embereket mennyire nyomasztja a karácsonyi hangulat ilyenkor?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván ez az ünnep is feleleveníti a régmúlt idők kellemes vagy kellemetlen emlékeit, aminek hatására szomorú lehet a hangulat, de egyénfüggő, hogy ez kiben, milyen érzéseket kelt.
2016. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Engem semennyire. Végre lehet pihenni.
2016. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
1üveg wiszki társaságában sztm nagyon is jó hangulatot idéz majd elő.
2016. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Ba-szki,már megint Karácsony?:D
2016. nov. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
nagyon. nem véletlenül ugrik ki ilyenkor az öngyilkosságok száma ...
2016. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én alapból magányos vagyok, plusz most hogy beteg is vagyok és sok ismerőseim közül még írni se írnak hogy élek-e még, nekem különösen rosszul esik.
2016. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire, ugyanolyan nap mint a többi.

Attól hogy megy a himnusz a TV-ben és mindenki ünnepel nincs rám hatással.

2016. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Mivel utálom, semennyire. Nincs hatással a magányomra az, hogy milyen napot mutat a naptár. A szeptember óta mindenhonnan ömlő, több tonnányi penetráns giccs sokkal jobban zavar.
2016. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Coca Cola. (szarkazmus!)


Te nem nézel reklámot?

2016. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Mivel ateista vagyok totálisan közömbös számomra az ünnep. A hangulat meg sehogy nem tud rám hatással lenni. Azt szoktam magamban gondolni, hogy ez a sok hülye megint elmegy a bevásárlóközpontba megveszi magának, meg a porontyának az az évi hülyeséget, amitől örülnek, mint majom a farkának. Sétálnak a hidegben, isszák a forralt bort és próbálják előadni, hogy minden happy és béke ezen a világon. A karácsony nem más, mint 2 hét kőkemény képmutatás és álszent színjáték propagálva, hogy semmi probléma a világon, nincs szegénység és boldogtalanság, mert amíg a cégvezető is megveszi magának a legújabb Panamera-t, addig odadob egy kis koncot valami segélyszervezetnek, hogy elmondhassa magáról, "Igen, én most is sok szép és jó dolgot tettem". Ugyanez megy csak kicsiben az egyetemisták körében is. Év közben agyonbulizzák magukat, semmibe veszik/megalázzák a rászorulókat ill. hajléktalanokat (cinikus szelfizgetés és posztolgatás) és ripacskodnak a fiatal elit értelmiség szellemiségére hivatkozva. Aztán eljön karácsony és vele együtt a divatjótékonykodás (persze azt is muszáj a közösségi oldalukon megosztani), eljátsszák az ártatlan, kishercegnő szerepet, majd a szilveszteri "drinking challenge" után ismét előjön az igazi énjük. Na kb. ez a véleményem karácsonyról meg az azt ünneplő emberekről. Bocsi, hogy őszinte voltam.
2016. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!