Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki társas-magán...

Van itt olyan aki társas-magányban él?

Figyelt kérdés
Házasságban vagy párkapcsolatban él, de mégis egyedül érzi magát. Hogy próbálod megoldani? (váláson kívül)
2014. jan. 23. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Én voltam, de amikor találtam barátokat, búcsút vettem attól a majomtól.:)
2014. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen én is ugy vagyok, csak lenne valaki, aki meg is értené.
2014. jan. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére vannak gyermekeink.Nagyon jól érzem magam velük.A párommal szinte nem tudok semmiről sem beszélgetni.De ez mindig is így volt.Már szex sincs.Szóval mintha csak lakótársak vagyunk,közös a pénztárca,lakás.
2014. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon találó kifejezés...


Jaj, én is nagyon sürün érzem magam igy. Valószinüleg azért, mert nagyon kevés témáról tudok beszélgetni a barátommal, anélkül, hogy ne legyen veszekedés, vagy sértegetőzés a vége...

Ezért inkább általános, mindennapi dolgok felől kérdezgetem. Mert egyáltalán nem filozofáló, elmerengő tipus... Nem szeret előre tervezni, nem fejti ki a gondolatait hosszan.


Megszoktam. Úgy oldom meg, hogy találok mást, akit érdkel sok dolog, aki hozzá tud szólni, aki szeret elmélkedni... Akit hasonló témák érdekelnek, mint engem, van elképzelése, véleménye és azt ki is fejti.

2014. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Minket is csak a 3 és fél éves gyermekünk tart össze, úgy élünk egymás mellett, mint két idegen. Ha nem volna a kicsi, rég külön költöztünk volna, de így mindketten hallgatunk és tűrűnk. Természetesen nem azt mondom, hogy ez a jó megoldás, de válni nem fogunk.


Én is keresem a megoldást a boldogságra, de még nem jöttem rá, mi lenne az....

2014. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még.
2014. jan. 23. 12:27
 7/21 anonim ***** válasza:
A válás nem volna megoldás a problémádra?
2014. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

7 a számból vetted ki a billentyűzetet.


Miért vagytok még benne a rossz kapcsolatban? Hogy később esélyetek se legyen egy normálisra? Komolyan nem tudlak titeket megérteni.

2014. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is a válás lenne a legjobb megoldás.Ezzel lezárhatod magadban végleg a múltat és nyithatsz az új,a más,talán a boldogság felé.Csak egy életed van, ne pazarold el!
2014. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én éltem. Nem volt gyerek, ugyhogy könnyű volt a képlet. Szakítottam vele. Gondolom átgondolta, és újra megkeresett és harcolt értünk. Még nem hozta vissza az érzést teljesen, de jó úton halad.
2014. jan. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!