Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » önbizalom növelő hely? Vagy...

önbizalom növelő hely? Vagy képzést ami növeli az önbizalmat és pozitív emberé nevel?

Figyelt kérdés
Tudom a google a barátom. Te olyan valamire gondoltam ahová elmennek az öncsecsülésben szenvedő emberek és ott társalognak javítják magukat a világukat. És nem fizetős tankönyvet szeretnék megvenni hanem konkrét hely. köszönöm a normális válaszokat előre is.

2016. dec. 5. 16:35
 1/7 A kérdező kommentje:
budapest és környéke ahol lakom itt kellene valami jö hely.
2016. dec. 5. 16:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem képzés kell ahhoz, hogy önbizalmad legyen, felesleges pénzkidobás.
2016. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segítek benne és élőben még könnyebb is, csak írj rám.
2016. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Na szerintem az ilyen önbizalom tréninget most felejtsd el. Utána mire legyen önbizalmad? Hogy beszéltél 8 klimaxos nővel arról hogy "Te igenis értékes vagy!"

Nem. Menj el és szerezz értékeket.

Menj el kondizni vagy kezdj bele egy sportba. Tanulj meg rajzolni, festeni. Esetleg kezdj el egy hangszert. Vegyél egy amatőr kamerát és tanulj filmezni. Szedj le egy animáló szofvert és kezdd el tanulni.

Lényegtelen hogy mit csinálsz. A lényeg hogy tanulj vagy fejlődj mert attól többet érsz. És ha egy szinten vagy akkor sikerélményeid is lesznek amik majd megdobják az önbizalmad.

Igen, ez sokkal nehezebb mint 8 ezret otthagyni egy napért ahol bemagyarázzák neked hogy megváltottak. De ez egy hétnél tovább tart.

2016. dec. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az van hogy több mint 2 évig kondiztam konditerembe és most már több mint 2 éve nyelvsuliba járok és dolgozok és külföldre is eljutottam bulizni nyaranként + fesztiváloztam is. De valahogy magányosan érzem magam és jó lenne a társaság és vagy kikapcsolódás miért is mert mondjuk fesztiválozni és külföldre is egyszerőebn nem volt kivel elmennem régebben sok barátom volt de az már 1 másik közeg mert elköltöztem onnan. kb ennyi
2016. dec. 5. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez nem rossz alap.
2016. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan ember van, aki nagyon magas szinten foglalkozik egy vagy több dologgal, és mégis magányos és/vagy nincs önbizalma. Én nem látok összefüggést a kettő között.
2016. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!