Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem lehet normális...

Miért nem lehet normális barátokat találni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, úgy mondd egy barátom sincs. Mi tevő legyek? Könnyen ki lehet velem jönni "nagyon kedves vagyok" és nem értem hogy, meg ismer valaki és egy idő után megszakítja velem a kapcsolatot. Szórakozó helyekre nem igen járok mivel sokat dolgozok, a nap nagy reszeben vezetek. Ha váltanék munkát, lehetnének barátaim?! 5 éve nincsenek barátaim. Anno a suliban volt de annak is annyi. Ennyire ellenszenves visszataszító lennék? Nem volt fényes Boldog gyerekkorom se. Nem tudom milyen szeretve lenni.

2016. dec. 6. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem barátkozhatsz :)
2016. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyha mèg aktuális velem is lehet:)

l.

2016. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincsenek véletlenek. Próbáld meg a helyzetedet az előnyödre fordítani. Gondolok itt arra, hogy milyen sok időt tudsz magaddal tölteni, nem vagy belekényszerítve egy szociális sémába amibe úgy általában bele vannak az emberek ragadva, és csak azon belül tudják értelmezni a valóságot ami körbeveszi őket. Én fantasztikus felfedezéseket szoktam tenni magányos sétáim során, amelyeket nyilván kiröhögnének mások, akik a komfortos tömegtudatosság állapotában vannak.

Nekem van kettő darab barátom, de ők is kikészülnek ha azokról a dolgokról kezdek el nekik beszélni amik átsuhannak az agyamon, mert túl kényelmesek a megszokottól eltérni. Ha én abban az állapotban vagyok mint ők, végül is elvagyok, de nem érzem azt, hogy tényleg jól érezném magam a bőrömben, igazából akkor nem vagyok önmagam.

Én szeretek magammal lenni, végső soron mindig csak én vagyok magammal, és ez mindenkire igaz a saját maga tekintetében, szóval mindenkinek jó kapcsolatot kéne ápolnia önmagával, és majd azon felül ha valaki más is csatlakozik a magány élvezetéhez az egy extra, de ne legyen kívánalom.

2016. dec. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írj ha szeretnél
2016. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!