Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok őszinte...

Miért nem tudok őszinte normális barátokat találni? 16/L

Figyelt kérdés
Az osztályban nincs valami sok barátom csak 3-4 de rájuk sem lehet mindig számítani vagyis nem igazi nagy barátok. Tudom hogy a barátkozás rajtam is múlik és hogy tuti hogy velem van a baj. dE mi a baj velem? amikor nem vagyok se nagyszájú, se stréber. Most aza baj hogy túl csendes vagyok. Ha igen akor hogy változzak meg? Mindjárt itt van újra a suli és még mindig ugyanaz a csendes muja lány vagyok aki nem akar senkit se megbántani. Szeretnék megváltozni és egész nyáron próbálkoztam de nem ment. Tudnátok valami jó tippeket adni? valami egyszerűt de hatásosat. A segítségeteket előre is koszonom. :)

2014. aug. 22. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én tippet nem tudok adni, viszont tedd fel magadnak a kérdést, hogy miért szükséges megváltoznod?

Csak azért akarod ezt, mert azt gondolod, hogy akkor több barátod lenne, vagy tényleg mindent összevetve sem érzed jól magad így, ahogy vagy? Tök felesleges megjátszani önmagadat csak azért, hogy mások jobban elfogadjanak. Ha te csendes szeretsz lenni, akkor legyél az. A barátok majd megtalálnak és ha magadat adod, akkor a hozzád hasonló embereket fogod vonzani. És még mindig jobb egyedül, mint olyanokkal, akiknek csak pótlék vagy, vagy kibeszélnek a hátad mögött.

Tehát amit tanácsolni tudok az maximum annyi, hogy legyél/maradj önmagad!

2014. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Irj privátban es segítek szívesen.
2014. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Szerintem , nem neked kene megvaltozni ..

Velem is ugyanez van , csak nekem nem 3-4 , hanem 1 baratom van , az osztalybol ..

Es tudod miert!? Mert o az osztalybol az egyetlenegy olyan ember akiben megbizhatok , akivel mar egybol tudjuk , hogy mire gondolunk .. Nem a baratok mennyisege , hanem a minosege szamit! En is ugyanugy vagyok sok baratra , sot en meg azt is szeretnem , hogy ne csesztessenek , szerencsere ebven az osztalyaban , mar csak egy evet kell kibirnom .. Neked van meg eselyed , az osztalyodban baratkozni , nekem , a kovetkezoben lesz ey elhataroztam , hofy fogok is ..

Viszod nagyon fontold meg , hogy kivel allsz szoba , kivel kezdesz baratkozni ..

Es , en mar tenyleg ugy erzem , hogy az en osztalyomba idiota bekeptelt ketszinu libak jarnak , akik jo dolgukban mar nem tudjak mit csinaljanak .. Egyik azzal buszkelkedik ofonk - nek , hogy o 30 evesen is a szuleinel fog lakni , es ok fogjak eltartani , akkor is ( szep kis eletcel , mondhatom ) , de egyszer majd fordul a kocka , amikor neki kell gondoskodni a szuleirol , csak hogy o ezt nem veszi tudomadul , nem latja , hogy miket tesznek meg erete a szulei , nem ertekeli oket ..

Mas helyzetben , idegen emberekkel ( akar velem egykoruakkal is ) tudok , siman beszelgetni , de veluk nem , ebbol is latszik , hogy nem csak en vagyok a hibas .. ;)

Szoval lenyeg a lenyeg , baratkozz , probalkozz , de jol valogasd megjogy kivel allsz szoba !

Gondolom , most leszel 10. -es , szoval meg boven van eselyed baratkozni , csak azert tenni is kell , ne add fel !

Sok sikert! :) ;)

Ja es bocsi , a hibakert az irasban :D

2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja es kedvenc mondasom : ,

" Inkabb leszek egyeniseg egyedul , mint az aki mindenkinek nyal , hogy valaki lehessen " ! :) ;) :D :D xd :* xd

Ja amugy 3 - as vagyok ^.^

2014. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert ahol nincs valami, ott nem fogod megtalálni.
2014. aug. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, szóval nem vagyok egyedül. :)

Nekem is ez a bajom hogy annyira, de annyira gyengéd és udvarias akarok lenni a hölgyekkel, hogy azt már nyusziságnak hívják az emberek. De nem lesz más választásom, be kell keményítenem ha így 20 évesen ismerkedni akarok. Még azért reménykedek hogy nem lesz erre szükség, sosem bocsátanám meg magamnak ha vérig sértenék egy potenciális barátnőt...


Az iskola azért nem olyan rossz hely barátszerzésre. Mondjuk könnyen beszélek, alig 100 fős suliba jártam, szinte mindenkit ismertünk látásból. Fogadni mernék hogy már kinéztél magadnak már egy fiút. Anno én is kinéztem magamnak egy lányt. mindig amikor megláttam, köszöntem neki. És ő visszaköszönt. De sosem beszélgettem vele el úgy komolyabban, a fenébe is.

2014. aug. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
elég nagy esély van, hogy veled van a probléma akivel van azokban nem fordul elő ez a kérdés :D hulladék az emberiség nagyrésze ennyi
2014. aug. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszotokat. :) még aki esetleg tud valami tanácsot vagy segítséget nyújtani az kérem próbáljon meg segíteni
2014. aug. 23. 15:17
 9/10 anonim válasza:

Ne változz meg,maradj amilyen vagy,én ezt mondom neked.

Az én helyzetem annyiban más a tiedtől,hogy én a nagyszájú elég népszerű srácok közé tartozok az osztályban,aki benne van minden baromságban. DE barátom egy sincs igazán közülük. Meg úgy összességében sincs,aki volt abban is csalódtam az utóbbi héten,ezért is írok most ide,mert magam alatt vagyok.


Mindenesetre sok sikert sulikezdéskor. Annyit tudok tanácsolni,hogy kicsit legyél kommunikatívabb.Lehet ez a gond.

2014. aug. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg az a baj hogy keveset beszélek. :(.. biztos hogy nem kell megváltoznom?
2014. aug. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!