Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek nincs egy barátja sem, Teljsesen elzárkozva élnek a társadalomtól?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 14:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
40%
Elzárkózva? Nem? De tulajdonképpen mondhatjuk úgy is, ha épp szolgálatban vagyok ( vasút ) akkor azért beszélek eleget emberekkel de azon kívül nem, és igazából nem is érzem hiányát.
2016. dec. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Igen, én, de így.
2016. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
27%

Én eléggé elzárkózva élek, bár nem önszántamból, hanem valahogy taszítom az embereket, senki sem akar velem lenni. Amikor nem dolgozom, akkor vagy itthon ülök, vagy magányosan kóborlok a városban. Igazából csak a fájdalomtól való félelem tart vissza az öngyilkosságtól, de dolgozom rajta.

Amúgy ilyen összeüléssel, barátkozással próbálkoztam már itt, de igazából nem nagyon akarnak az emberek ilyen szerencsétlenekkel találkozni, mint mi vagyunk, ez a tapasztalatom.

2016. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen elzárkózva nem is, de tény, hogy nekem se igen akadnak barátaim.... A gyerekemen kívül nem igen van kivel beszélgessek... És ő még csak 17 hónapos, és nem tud még beszélni. Sajnos. Pedig okot nem igen adtam, hogy ne legyenek...csak akik voltam azok ezek szerint nem voltak igazak. Az a pár ember aki mégis van azok se érnek rám...pedig nem panaszkodni akarnák.
2016. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

egyettertek, veletek ... de a maganyos eletformabol keletkeznek a bajok, a psichikai beteksegek oda kerultem hogy tobbet beszelek magamban mint masokkal. egyedul a pc mellett..., a meloban nem kozoskodok masokkal tul erossen mert az emberek rosszak, ha mondanam milyen maganyosan elek kikacagnanak es orultnek neveznenek, igy nem szolok semmit sokan azt gondoljak azert nem beszelek/baratkozok, mert otthon erossen elfoglalt vagyok,

Es akiknek kezdek mondani valamit az eletemrol, mindjart kicsufolnak igy inkabb megmabanyosabb leszek...

2016. dec. 11. 17:56
 26/33 anonim válasza:
51%
Tény, hogy nem könnyű a helyzeted. Bizony6 elég sok gátlásos ember van, aki nehezen, vagy nem tud kapcsolatot teremteni, és ezért nem hibáztatható. Nem próbáltál pl valami sportot kedvelő társaságba belépni? Mondjuk, akik rendszeresen futnak.Vagy úsznak. Esetleg könyvklubba, ha nem megy a sport. Kapcsolat se4hol nem alakul ki ripsz-ropsz, de próbálkoznod kellene.
2016. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Jelen.
2016. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Valaki segít értelmezni mustangSS levelét?:D


Az üzenet témája: Vasutas fax

Az üzenet szövege: Fordás barom. Lapod a gázolható? :))

2016. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
32%
A 18-as hozzászólónak senki ne dőljön be! egy ócska kis troll...
2016. dec. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

09:28

Szóval te vagy mustangSS...

2016. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!