Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak-e itt "forever alone"...

Vannak-e itt "forever alone" fajta emberek, ez feltételezi hogy ne legyen 1 barátod sem?

Figyelt kérdés

én 23 éves/f vagyok, nincs 1 barátom se, csak a meloban és vásárolni járok ki a házbol,

Már 2 éve igy zajlik az életem, de nem is teszek semmit a szitu javitásáért, nem vagyok az a tipikus szégyelős fajta, inkább gátlásos vagyok,mikor akarnák cselekedni valamit mindig eszembejönnek a multkori negativ élményeim, és inkabb semleges maradok a helyzetben.



2016. dec. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem én is forever alone típus vagyok, pedig nem gondoltam volna ezt magamról. Bármilyen idegennel el tudok beszélgetni órákon keresztül, lehet az idős néni a buszon, stb. Viszont tartós barátságok megkötésére alkalmatlan vagyok.


Még szerencse, hogy van vőlegényem, és hogy anyukámmal és tesómmal jó a kapcsolatom, különben tuti bediliznék.


A gimis barátnőim nem keresnek, egymás között viszonylag tartják a kapcsolatot. Velem egy éve nem beszéltek, pedig azt hittem, szeretjük egymást. Az eljegyzésemre nem reagáltak, nem gratuláltak. Általános iskolás barátokat már meg sem említem, réges régen kiestek a talomból.

Munkahelyemen van egy-két kolléga, akivel hülyéskedünk, vagy néha komolyabb dolgokról is beszélhetünk, de semmi extra. Ők még nagyjából pártolnak hozzám, de néha levegőnek néznek. A többiek egy-két formális mondaton túl nem is beszélnek többet velem. Céges buli alkalmával maradt 5 ember velem a nagyasztalnál, egyesével elszállingóztak, egyiknek sem volt kedve hozzám szólni.:D


... Ez a helyzet biztos az én hibám is. Alapból nem szeretek másokhoz alkalmazkodni, nehezen viselek el olyan embereket, akikkel nem vagyok egy érettségi szinten, utálom mások szüntelen nyávogását hallgatni, nem szeretek kitárulkozni mert szerintem úgyis elárulnak... Plusz, ha tudom, hogy egy csoporttal akár évekig is együtt leszek (munkahely, iskola) még jobban ügyelek minden reakciómra, ami mesterségesnek, kétszínűnek, aztán pedig ellenszenvesnek hathat. Így nem is csodálom, hogy nincsenek barátaim.


De nem is bánom már. :) Néha vágyom egy barátnőre, akivel néha kimozdulunk, megoszthatjuk egymással a gondolatainkat, segítjük egymást, élményeket szerzünk... De ha nem, hát nem... Próbálok helyette annak örülni, ami van. :)


19/L

2016. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

*feltételezi-e

*1 barátom sincs

*melóban

*házból

*szégyenlős

*cselekedni szeretnék

*eszembe jutnak

*múltkori


Kérdésedre válaszolva, statisztikailag lehetetlen, hogy ne találj barátot életed során.

2016. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és akkor most mi is a kérdés?
2016. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Annyira jó, hogy ilyen segítőkész emberekkel van tele az oldal.
2016. dec. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nagyjából én is ilyen vagyok.

A munkába temetkezem teljesen és néha rám jön a totális magány, pedig rengeteg ismerősöm van. De igaz barát szinte egy sem.

2016. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is magányos farkas voltam szinte mindig, egyedül jártam mindenhova.Szerencsére már van családom de rajtuk kívül jóformán senki.Nem nagyon tudok barátságokat kötni és rendszeresen ápolni.Nem tudom hogy miért de nem megy!
2016. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!