Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire nincs szükségük az...

Ennyire nincs szükségük az embereknek a szeretetre? 😞

Figyelt kérdés

Néha rámjön az "5 perc" (ami amúgy inkább több nap), ilyenkor legszívesebben mindenkit megölelgetnék megvígasztalnék, felvidítanék...de általában ilyenkor hagynak engem a leginkább figyelmen kívűl...

Én olyan szívesen segítenék másoknak, ha nem tudok többet néhány kedves szónál, akkor annyival...meghallgatnám a problémájukat...és el sem várom, hogy ezt viszonozzák, nekem csak az kell, hogy valakit szerethessek, akár csak barátilag is...de egyszerűen bunkón elküldenek, a leginkább az "ütött le", amikor egy srác, akivel állítólag barátok voltunk (már az sem), írta, hogy milyen sz*r kedve van, megkérdeztem, hogy miért, erre "mindegy"...erre próbáltam kicsit úgy tenni, mintha nem is érdekelt volna annyira, ezért azt írtam, hogy nem muszáj elmondania...ő pedig kioffolt azzal, hogy "nem is akartam" (mármint hogy elmondani a problémáját)...komolyan már lelki szemetesnek sem vagyok jó?! Ilyen szinten megunták az emberek egymást, vagy mi van??:c



2016. márc. 27. 00:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Én nagyon meguntam az embereket. Nemcsak a problémáimról, de egyáltalán magamról sem szeretek beszélni, mert egyrészt nem nagyon van kinek, ha meg van, akkor sem kapok építő jellegű választ, csak vagy egy klisét vagy azt, hogy milyen rosszul gondolkodok.
2016. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
81%
Rossz emberekkel vagy kapcsolatban, nem mindenki olyan.
2016. márc. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
De random amikor csak úgy interneten beszélgetek emberekkel, akkor is próbálok kedves lenni, ha nem tűnik vidámnak az illető, akkor megkérdezem hogy mi a problémája, de se ismerős, se ismeretlen nem mondja el...se a barátaim...pedig nem szoktam lenézni őket a bajaik miatt meg semmi 😞😞
2016. márc. 27. 00:45
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyen vagyok... Én inkább hagyom őket mert ilyenkor ordibálnak velem és sértegetnek,hogy milyen hülye liba vagyok aki beleavatkozik más dolgába. Igazából már beletörődtem ebbe. Hagydd ilyenkor őket. Hidd el ha lesz valami nagyobb bajuk keresni fogják a társaságod és ők iy nyitottak lesznek feléd.
2016. márc. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
74%
Te sem szereted oket, csak hasznalni akarod. Megerzik.
2016. márc. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%
Aranyos lehetsz kérdező :)
2016. márc. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
82%
Hogyne lenne, csak nemnagyon hiszem hogy van olyan aki magamért kedvel/szeret
2016. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#5 ezt hogy érted? Azt érzik, hogy arra akarom használni őket (?), hogy segítsek nekik?!😃

#6 hát köszi, így "látatlanba", de azért ezt kétlem 😃😃 csak nem akarom, hogy mások is annyira mélypontra jussanak, mint rosszabb napjaimon én is 😅

2016. márc. 27. 01:24
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

#5 vagyok.

Azt erzik, hogy azert "segitesz" nekik, mert neked van erre szukseged, teljesen fuggetlenul attol, hogy nekik mire lenne szukseguk.

Azt nyilvan te is latod, hogy igazabol nem segitesz nekik, mivel elkuldenek a fenebe, tehat nem jo nekik, amit te csinalsz.

2016. márc. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
De ha elküldenek a fenébe, akkor békén hagyom őket.😊
2016. márc. 27. 01:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!