Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Folyamatosan egyedül érzem...

Folyamatosan egyedül érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van családom, mégis egyedül érzem magam, mivel senki sem foglalkozik velem. Nem akarom, hogy állandóan a nyakamon lógjon mindenki, egyszerűen csak jól esne, ha heti egyszer rám írnának legalább facebookon, hogy mi a helyzet velem. De, amikor meg is teszik, akkor is csak az a téma, hogy tudok-e kölcsön adni, semmi több. Esetleg ezt vagy azt intézni és ennyi. Egyébként felém se néz senki, nem hívnak, nem írnak, csak ilyenkor. Azt tudom, hogy a testvéreim tartják egymással a kapcsolatot, facebookon is mindig egymásnak írnak, hogy hiányzol, várlak már nagyon, majd hívlak, ilyesmi... Tudom, nem a facebook minden, de semmilyen kapcsolatom sincs senkivel. Amikor én írok rájuk (meg szoktam tenni), mindig leráznak, hogy menniük kell, később beszélünk, stb... Mostanában már egyre ritkábban teszem meg a dolgot, úgysem érdeklem őket. Megesik, hogy kifakadok, elmondom, ami a szívemet nyomja, hogy bánt a dolog, olyankor kinevetnek és azt mondják, beképzelem magamnak a dolgot, szóval ezzel sem megyek semmire. Persze, van különbség köztünk, én szerintük mindig is kényszerzubbonyba való voltam, mert nem olyan vagyok, mint ők. Én szerettem otthon, a szobámban lenni, könyvvel a kezemben, miközben ők buliba jártak. Mai napig nem járok társaságba, van néhány barátom, velük elmegyek ide-oda beszélgetni, semmi több... Nekem az a pihenés, amikor munka után otthon vagyok és fekszem, nekik az, hogy buliznak estig, amikor délutánosok. Aláírom, két teljesen más világban élünk, de ennek ellenére szeretném, ha ismét lenne családom :( Mit kellene tennem?
2016. dec. 28. 12:47
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez a pihenésdolog, bulik helyett teljesen normális. Sokan csinálják így, nem vagy egyedül. Próbáld meg a naplóírást, esetleg keress egy internetes barátot, akit nem ismersz, és próbálj meg barátkozni. Ha van lehetőséged, vezesd le ezt a szomorúságot, dühöt, csalódást -vagy amit épp érzel- és járj el edzőterembe, sportegyesületbe. Esetleg menj el biciklizni, sétálni, vagy tanulj meg görkorizni/deszkázni. Játssz valamilyen hangszeren, esetleg alakíts egy bandát. :)
2016. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!