Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van, akinek az az álma hogy...

Van, akinek az az álma hogy meghaljon?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy számomra a magányosság, kitaszítottság, és az emberi kapcsolatok nélküli élet éppen annyira rossz, mint akinek gyógyíthatatlan, halálos betegsége van, és annak is a végstádiuma.


Természetesen a fent leírtak magával hordozzák még a depressziót, az önutálatot, az alacsony önbecsülést és megannyi mást.


A legjobb lenne, ha ebben az esetben is lehetőség lenne eutanáziára. Én ebből nem tudok kigyógyulni...


2017. jan. 2. 05:54
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem! De sajnos ez nem opció, úgyhogy megpróbálok kezdeni magammal valamit.
2017. jan. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Ha lány vagy kerdezo,akkor nem kell meghalnod!!!
2017. jan. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem.
2017. jan. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Költözz máshova, ahol nem ismernek, tiszta lappal indulsz, találsz barátokat! Környezet váltás!!!
2017. jan. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha valakinek ez az álma, nyugodj meg, mindenképpen teljesülni fog.

De addig is jó lenne csinálni valamit, szórakozni. Élni.

Ha tudod hogy meghalsz, és egész addig teljesen szabad vagy, azt csinálsz amit akarsz.

2017. jan. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen a való élet a test elhagyásával kezdődik.
2017. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ó, ne már! Ez butaság. A dolog visszafordíthatatlan. Aki meghal, az kész, vége van. Csak az élő embereknek vannak lehetőségei, mint neked is. Én megértem, hogy depis vagy, de bízzunk benne, hogy ez nem marad mindig így. Hinned kell benne, hogy jobb lesz! Olvass olyan könyveket, amik javítanak az önbecsüléseden! Hidd el, hogy értékes vagy, én ebben biztos vagyok.
2017. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A máshová költözés nem segít, mert ugyanúgy viszem magamat oda is, az életem és önmagam elől nem tudok elmenekülni.

2017. jan. 2. 14:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak hasonló problémáim és az évek során némileg tudtam rajta változtatni. Ez egy borzalmasan lassú folyamat lesz neked is ha megpróbálod. Ha szeretnél írj privátban és beszélgethetünk róla (első lépésnek tökéletes) :)
2017. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mar a harmadik idén akit tiltottak,vagy felmondta a fiókját!!
2017. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!