Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen ember lehet, akit az...

Milyen ember lehet, akit az tesz boldoggá, hogy chatrouletten vagy más video chaten idegenekkel beszélget?

Figyelt kérdés
Lányról van szó és sok régi barátsága megszakadt, ezért néha elég magányosan érzi magát. Normális, hogy ott akar társaságra lelni?

2017. jan. 3. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az?
2017. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Átlagos ember, aki másokkal kommunikálni szeretne. Ha épp nincs hozzáférhető baráti köre, a net evidens megoldás. Ott hasonló embereket talál. Ha meg az utcán kezdene embereket nyaggatni, hogy beszélgessenek vele, tán még rendőrt is hívnának rá.
2017. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jópofa
2017. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. jan. 4. 00:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus.
2017. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magányos.

Én is szoktam beszélgetni idegenekkel neten, plusz az emberek között eltöltött idő és a felszínesnek tűnő csevej is sokkal jobb hangulatba hoz, hiába tudom, hogy csak színjáték jóformán.

2017. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egyértelműen csak az ő jellemére utal, a régi barátságai a másik fél miatt is megszakadhattak, ha régebb rossz közösségben volt.


Ha idegenekkel barátkozik interneten, nincs abban semmi, maximum normális az elején egy kicsi távolságtartás, nem pedig neki ugrani és az életünket feltárni egy idegennek.


Abban az esetben nem normális, ha azért barátkozik interneten, mert nem akar személyesen is találkozni, és élőben kapcsolatot tartani azokkal, akikkel chaten beszélget.

2017. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!