Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek bennem van a...

Szerintetek bennem van a hiba? Vagy csak én bizok meg rossz emberekben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet mindig amikor elkezdek bìzni emberekben közel engedem magamhoz kiöntöm szívem lelkem pofàra is esem!! Se szó se beszéd kilép az életembõl mintha nemis léteznék.. pedig nem vagyok egy agyrém hogy csak a napom rinyàlàsból àlljon.. énis meghallgatok màsokat probàlom a dolgok jó oldalàt nézzni..tanàcsot adni meg minden!! Vagy talàn csak a negatìvum jön le rolam ugy vannak vele belevagyok temetkezve a gondjaimba igy ez nekik túl unalmas? Belàtom hogy mostansàg nem nagyon tudok min mosolyogni feszült vagyok, és nekem az az elsödleges tul libbenjek a gondjaim bajaimon igy elutasitom a külsö közeledést komolyabban! Csak rosszul esik valakiröl elhiszem hogy tök normàlis, megbizhatò nehezen megnyilok neki,egy ideig elis vagyunk de utàna màr semmi.. szerintetek min kellene vàltoztatnom? Vagy olyan nagy bün hogy a kis lelkemet akarom épiteni amiben nem fér bele senki??
2017. jan. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy itt nem évekről, hanem néhány napról, max. pár hétről lehet szó. Ilyen gyorsan nem szabad őket közel engedni. Ha valaki évek után tűnik el, akkor már tényleg fura lenne.
2017. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Naiv és jószívű vagy, kihasználják.
2017. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves elsõ vàlaszoló valóban nem éves ismeretségrõl van szó! Csak hàt énis szeretem a törödést ha valakirõl ez sugàrzik jol beis veszem mien figyelmes érdekli a bajom! És figyelembe veszem őt ami lehet naívitàs sőt tudom de sajnos ien vagyok és ienkor nekem a rossz nehezen teszem rajta túl magam!! Mikor elhiszem körül vesz valaki aki normàlis utàna meg kiderül jaa mégsem!! De köszönöm a vàlaszod!
2017. jan. 4. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!