Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok, és...

Nagyon magányos vagyok, és sajnos sehogy nem tudok kitörni belőle. Valami tipp? Több infó.

Figyelt kérdés
Fiatal kamion sofőr vagyok. Csak egy, egy hétvégére jutok haza. Egyedül dolgozom, és emberekkel csak a telepeken találkozok. Azokkal se beszélek egy nyelvet. Itthon is csak a szüleim várnak. Barátaim nincsenek. Sajnos hetek telnek el úgy, hogy egy szót se szolok senkihez. Pedig egy kedves, őszinte, barátságos ember vagyok. És még nem is vagyok borzalmasan ronda. :) Nagyon hiányzik az hogy valaki szoljon hozzám pár kedves szót. Olyat hogy barátnő, már bele se merek gondolni hogy lehetne. Szerintetek mit tegyek?
2017. jan. 6. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Másik munka.

"Sajnos hetek telnek el úgy, hogy egy szót se szolok senkihez. "

Ez nagyon rossz. Ne maradjon így.

2017. jan. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg internetes barátok? Nem értek hozzá, mert még fiatal vagyok, de a szabályzat nem tiltja, hogy netes hívásokat végezz vezetés közben, vagy de? Én biztosan ezt csinálnám, tekintve, hogy a lehetőségeket a szocializálódásra most is figyelmen kívül hagyom, és neten beszélgetek egész nap. ^^ :)
2017. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Hasonló helyzetben vagyok, se barátok, se barátnő. Kamionsofőr szerettem volna lenni, de pont az általad említett ok miatt tettem le róla. Így maradt a buszvezetés. Sokkal kevesebb a pénz, nagyobb a felelősség, de legalább az esélyem megvan hogy legyen barátnőm / legyenek barátaim.

Ne add fel, fel a fejjel! :)

2017. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Készíts videókat merre jàrsz, kommenteld a làtottakat és töltsd fel a youtube-ra. Úgy mint pl st22lacika. Csak te mondjuk ne a kamionozàsról beszélj mint ő, hanem mondjuk a làtnivalókról, helyi nevezetességekről.
2017. jan. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én emberek közt vagyok mindennap, mégsincs senkim. Bizonyos szempontból örülnék a munkádnak ,mert nincsenek csalárd munkatársaid vagy álbarátadi ,kik csak érdekből mosolyognak rád, pedig a céljuk csak az, hogy eltapossanak.

Szívesen beszélgetnék veled, ha akarod.


24f

2017. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
65%
Regisztrálj a ZELLO kamionisoknak mobil appra. Ott nem leszel egyedül, sokan vannak, nem csak kamionosok.
2017. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon jó, hogy felismerte a problémát, és próbál ellene tenni. Az első lépésen már túl van, ne álljon meg itt.

Az ember társas lény, és képtelen úgy élni, hogy nem kommunikál, ha mégis ezt teszi hosszú távon depresszióhoz is vezethet.

Úgy gondolom a legjobb az lenne, ha megpróbálna barátokat szerezni, mások fele nyitni. Viszont úgy gondolom a leírtak alapján, hogy nem biztos tudja miként is fogjon hozzá.

Ha továbbra is magányosnak érzi magát, javaslom keressen fel egy pszichológust, akinek elmondhatja panaszát és segít megoldani a problémát. Természetesen ehhez az ön akarata kell. A munkaváltáson se ártan gondolkodni, egy olyan munkahely előnyben ahol közösen dolgoznak.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én külföldön éltem, és egy idő után annyira elmagányosodtam, hogy úgy érzem, nagy sérülést okozott ez nekem. sokáig depressziós voltam.

keress másik munkát, mert ez így nem jó.

2017. jan. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!