Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy monfjam el a szüleimnek...

Hogy monfjam el a szüleimnek hogy súlyos bajvan?

Figyelt kérdés
Már 2 éve.. állandóan szomorú vagyok, szorongok mindenen. Nincs életem.. Kezd elegem lenni mindenből, folyamatos hangulat ingadozásom van. Van amikor már a semmin is szomorkodom. Kivagyok rekesztve, nem szeretnek a környezetemben lévő emberek. Sokat foglalkoztat mostanában a halállal. Nagyon belefáradtam az egész életembe, nem látok kiutat. Segítségte van szükségem. Olyan érzéseim vannak, amik elmondhatatlanok. Amikor nincs senki a közelemben érzem hogy mimtha valaki követne, amikor nincs ott senki. A számítógépre támaszkodom. Sok olyan dolog történt ami nagyon bánt. Félek elmondani a szüleimnek a problémámat, otthon úgy teszek mintha semmi bajom lenne állandóan az a kényszer mosolyt kell mutatnom, hogy engem nem bánt semmi amikor legbelül haldoklok.

2017. jan. 17. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mit csinálsz? Miket szeretsz?
2017. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16, horror. És programozni
2017. jan. 17. 22:50
 3/8 anonim ***** válasza:

WOW. ha szeretsz programozni, akkor, hogy lehetsz szomorú? előtted áll az egész világ. Jobbnál jobb dolgokat csinálhatsz.


Ha tudsz kicsit angolul csinálj meg valami klassz kurzust online. Az majd feldob.


Meg. Fejleszd a bátorságod.

2017. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nézelődj pl itt:

[link]


itt művészetet programozással keresztező dologból van sok. ha erre elmész azok szemében is menő lehetsz, akiknek nincs szemük a számok szépségeihez.


És külön jó, hogy van felirat a videókhoz, szóval ha azt megérted, akkor már tudod csinálni. És mellette meg iszonyat jó lesz az angol szövegértésed. (szerintem érdemes befizetni is)

2017. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet ez akár hormonprobléma is (nekem az volt)


Érdemes lenne elnézned egy pszichológiai szakemberhez, hátha valami betegség telepszik rajtad. Szüleiddel szemben pedig próbáld ki az őszinteséget, hátha van tapasztalatuk ilyesmiben.

2017. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

16 évesen már viszonylag a magad ura vagy. Nos, szülőkkel nehéz, nekem is az volt, máig sem értenek meg, de az már jó, hogy tudod, mire van szükséged. Ha úgy érzed, ne mondj nekik semmi részleteset, csak kérd meg őket, hogy vigyenek el valami normális dokihoz - beszélgetni. Vagy jól megy az írás, legalábbis könnyebben öntöd ki neten a lelked, keress egy "barátot", aztán ha jól megy, személyesen is összefutni. Nem minden sarkon vannak őrültek, nekem is van barátom, akivel neten ismerkedtem meg, és 6 éve tarjuk a kapcsolatot, már találkoztunk személyesen is. Érdekes szakmának nézel elébe, ahogy olvastam, az már jó, vesd bele magad, ha leköt.

Mint ahogy fentebb is írták, lehet hogy hormonprobléma, de lehet hogy a pánikbetegség egy fajtája alakult ki nálad. Vagy depresszió. Nos, arra barátok, megértő szülők, erős akarat kell. Ezek nélkül nehé kivergődni, de igyekezz, fel a fejjel.

2017. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 16 évesen, és én is programoztam.

Melyik szülőddel jobb a kapcsolatod? Ülj le mellé, és mondd el neki, hogy mit érzel.

2017. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Kezd el megszokni hogy egyedül maradsz.

Nem lesz jó,de könnyebb lesz.

Ha olyanokra gondolsz hogy lesz barátnőd és barátaid és a végén nem sikerül akkor még szomorúbb leszel.


Ha meg alapból azt mondod hogy nem fog sikerülni a barátkozás és tényleg nem sikerül akkor nem lesz rossz érzés.

2017. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!