Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak? A szüleimnek...

Mit csináljak? A szüleimnek nem akarok szólni

Figyelt kérdés
Tavaly betegesen sovány lettem aztán rájöttem hogy anorexiás voltam.Már pár hónapja rendesen eszek de most megint úgy érzem hogy le kell fogynom.Két hét alatt 3 kilót híztam. Már egy hónapja vágom a bőrt a kezemen és egyre jobban magam alatt vagyok ,csak a két legjobb barátnőm tudja .

2014. nov. 22. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?Fordulj szakemberhez.A szüleidnek jó lenne,ha szólnál.
2014. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha normális életet akarsz élni az elkövetkező időkben, menj orvoshoz. Hány éves vagy?
2014. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok ,és köszönöm a válaszokat de a szüleimnek nagyon nem akarok szólni róla.
2014. nov. 22. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Elmondom hogy mi történik ha sikerül felvágnod az ereidet.


Ha ömlik a vér a kezedből nagyon hamar elkezdesz fázni és görcsbe rándul az egész tested.

Pokolian szenvedsz mire elveszíted az eszméleted, onnan tudom hogy az egyik ismerősöm megtette.


Na most az van még ilyenkor hogy ömlik a vér és nagyon megijedsz és rohansz segítségért, de ha nem rohansz akkor is jön mert emberek között élünk.


Persze magadra zárhatod az ajtót vagy ilyesmi de nem gondolnám hogy ilyen rémálmot kéne átélnie egy 12 éves lánynak.


Aztán jön csak az igazi baj. Szépen átvágtad az idegeket meg az ereket és jön az érsebész és összetákol.

Viszont az idegeket nem tudja vissza állítani tehát könnyedén megmaradhat az életed de a kezedet nem tudod többé használni vagy csak részben.


Nem hiszem hogy akkora baj lenne -hogy hizol 3 kilot vagy fogysz- hogy ezért tönkre kelljen tenni az egész hátra levő életedet.


Megnéztem a könyvemben az anorexia lelki okát:


Az élet és önmagad megtagadása.

Szorongás, önutálat, elutasító magatartás.


És itt van a pozitív megerősítés amit magadévá kéne tenned:


Az élet csodálatos. Élni akarok. Boldog vagyok. Tetszem magamnak. Szeretem magamat.

2014. nov. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy plüssöt és ha elakarod vágni az ered akkor csak tedd magad elé és öleld meg.
2014. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

20/n vagyok és legszívesebben megölelnélek, mert mintha a kishúgom hallottam volna..

Miért nem akarsz szólni a szüleidnek? Félsz, hogy megijednek? Vagy hogy leszólnak? Milyen a kapcsolatod velük?

2014. dec. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!