Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Reménytelen barátság?

Reménytelen barátság?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy barátaim nincsenek (igen gondolom hogy sok kérdés kezd így, tudom hogy nem vagyok egyedül se). Akikkel nem rég próbálkoztam ismerkedni, barátkozni azokkal nem jártam sikerrel.

Van egy illető, akivel jól kijövök (dolgozom nem suliba járok amúgy) jól el tudunk beszélgetni hülyéskedni stb de az van hogy innentől ez "nem fejlődik". Volt rá példa hogy ő meg pár kollégám elmentek pl bulizni, de nekem már nem szóltak holott pedig megígérték hogy majd hívnak.

Ezt pedig én elég reménytelen barátságnak tartom, ha én szándékoztam valami közös dolgot csinálni abba ő nincs benne, de mással meg benne van. De nem akarom azt sem hogy akkor tojok a fejére mert még is jól esik valakivel beszélgetni meg jól esik ha pl ír nekem beszélgetés céljából. Csak félek attól hogy ez a helyzet csak romlik és elhidegül ez az ismeretség is és ebből sem lesz semmi.

Ti mit tennétek?Köszi a válaszokat! 24f



2017. jan. 22. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a helyzeted, bár én még csak tizenhat éves vagyok. 16/L
2017. jan. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Próbálj meg egyedül vagány lenni, egyedül jólérezni magad. Lelkesedj valamiért, mert az vonza az embereket.

Én mindenhova egyedül jártam/járok, és nagyon élvezem. Ennek az lett az eredménye, hogy kezdtek csatlakozni, érdeklődni. Persze ez nem egyik hónapról a másikra történt, inkább egyik évről a másikra.

Viszont megtanultam az élettől, hogy először magaddal kell jól legyél, addig nem számíthatsz másra. Barátok szempontjából, párkapcsolat szempontjából.

Mostmár eljutottam oda, hogy egyedül jól vagyok, esetleg csatlakozhat valaki szórakozni. Függeni nem függök senkitől.

Értem miről írsz, és tudom, hogy nehéz helyzet.26l.

2017. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!