Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell élnem?

Miért kell élnem?

Figyelt kérdés
Egész tini koromban kikészítettek az iskolában. Azóta gyűlölök élni. Nincs ami motiváljon arra hogy reggel felkeljek, pedig már nem vagyok iskolás. Sokszor gondolok arra hogy bár én haltam volna meg abban az olasz buszos tűzben. Nekik volt céljuk az életben mégis nekik kellett meghalniuk nem nekem. Miért? Magamtól nem tudnék öngyilkos lenni. L/23
2017. jan. 23. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Suli? Munkahely? Pasi? Valami, vagy bármi?
2017. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld:) Ilyen összeszedett gondolatokkal nem vagy elveszett ember! ez a "nekik volt céljuk" nem lehet neked nincs??? Ne értsd félre nem szemrehányás nehéz manapság ebben az országban értelmes célt találni nekem úgy tűnik..

Verd ki a fejedből ezt a hülyeséget mindenki meghal egyszer úgyis ne siettesd. Annyi szép dolog áll még előtted: szerelmek, gyerekek, utazások.. bár én lennék 23 még..ilyenkor alapozod meg az életed pont most hátrálsz meg??

Keress barátokat -előbb hobbit, sportolj! az mindenre jó..ott majd barátokat is találsz-..stb..

2017. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Előre szólok, ezzel nem az öngyilkosságra bíztatlak, magára a fő kérdésre valaszolok most:

Nem kell senkinek se élnie. Pont azért gondolom én ezt így, mert - ha már szabad akaratunk van, s az életet konkrétan ránk kényszerítették (senki sem döntött arról születése előtt, hogy megszülessen) - hadd dönthessünk már arról, hogy később élünk-e vagy sem. Ennyi beleszólása mindenkinek hadd legyen, ha már ráerőltettek valamit, ami később szarul jött ki.


Na most... Senki sincs az életedben akit szeretsz s viszont szeret? Aki törődik veled? Aki melletted van? Barát, barátnő, család? Hobbi? Álmaid nincsenek, nem voltak gyerekkorodban? Mi az amit szeretsz csinálni? Gondolkodj el ezeken s adj értelmet az életednek. Ha nincs semelyik, tűzd ki magadnak azt, hogy szerzel ilyet. S lesz célod.


Például:

Nincs barátod, barátnőd vagy olyan aki szeret? Szerezz magadnak, ismerkedj, stb... kezdeményezz. Lányként ez valamennyire könnyebb is lesz.


Akik zaklattak téged, azok gyengék! Csoportban támadtak téged s nem a te hibád, senki sem tudja megvédeni magát ha pl. 5-10 ember rászáll/mindenkit ellene fordít, stb...

Neked most önbizalom kell a dolgokhoz. Nincs veled semmi baj, hiába hitették el veled a zaklatóid. Milyen betegnek kell lenni ahhoz már, hogy valakinek az okozzon örömet, ha másokat bánt oktalanul? Na ügye, hogy velük van baj? :D

2017. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Magamtól nem tudnék öngyilkos lenni"


De mástól tudnál?

2017. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
:(
2017. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
..remélem ez csak szimpla téli depi!!
2017. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti téli depi...Plusz anyu nem vette meg az Ifone-t :D
2017. jan. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!