Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme folyton csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folyton csak bízni? Hiszen tönkre megyek lelkileg

Figyelt kérdés

Az a típus vagyok, aki nem kelti fel a huszonéves lányok érdeklődését. (én is huszonéves vagyok)


Még sosem volt komoly kapcsolatom, pedig erre vágyok.


Másnak meg látom, hogy alig vannak egyedül. Mindig találnak valakit.


és már egyszerűen fáj, hogy le kell mondanom arról, hogy szeressek és szeretve legyek. meg a szexről is.



a legutóbbi sikk, hogy már a munkahelyemen is kérdezősködik a főnököm, hogy mi a baj, mert megváltoztam.

figyelmetlenebb is lettem.


egyszerűen nem akarom így végigélni az életemet. és nem is biztos, hogy szeretnék élni. nincs halvány reménysugár sem.


2013. márc. 11. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, de fogalmam sincs mi lehet a megoldás :/
2013. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mar olyan sok mindent kiprobaltam. Hosszu evekbe telt mig ide jutottam.
2013. márc. 11. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen barátnőt szeretnél?
2013. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyat akivel osszepasszolunk.
2013. márc. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!