Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Mit csináljak?

Mit tegyek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy egy kicsit aggódom... Ez azért van, mert csak egy igazi barátom van(suliban). De sajnos minden bizonnyal Ő jövőre elmegy 6 osztályosba... Így egyedül leszek.

A lányokkal nem nagyon tudok barátkozni, mert sokban különbözöm tőlük. Pl.: múltkor is arról kellett beszélgetni, hogy kinek hány szelfije van Instagrammon. Nekem se Instagrammom, se Facebookom nincs; mert egyszerűen nincs rá szükségem. De nekik meg e körül forog az élet.

A fiúk szintén; csúfolódjunk, verjük, üssük egymást... Szóval eléggé el vagyok kenődve...

Akinek van valami jó ,,tanácsa" kérem írja le!

Aki viszont baromkodni jött elmehet!

Köszönöm!

Egy szomorú 12-es



2017. jan. 24. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik suliba nem szeretnél átirtatkozni? Szerintem beszélj erről a szüleiddel, de nem biztos hogy átiratnak
2017. jan. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán van még 1-2 olyan gyerek az osztályban akire nem jellemzőek ezek amiket leírtál, majd barátkozol velük, a jóbarátoddal meg találkozhatsz suli után.
2017. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív válaszokat!

1-es: igen beszéltünk már iskola váltásról, de azt mondják nem biztos, hogy ott jobb lenne, és szerintem igazuk van... És onnan meg egy másik suliba... De azért köszönöm válaszod!

2-es: hát végülis... Max majd egyedül leszek... Igen, az tuti, hogy vele elég gyakran fogunk találkozni! Köszönöm válaszod!

2017. jan. 24. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 6.-os voltam, mikor iskolát váltottam (nagyjából hasonló okaim voltak), nekem is sokat kellett mondogatnom anyáéknak, de tudtam, mit akarok és elég határozott voltam, hogy meggyőzzem őket. Nagyon jó döntés volt, se gimiben, se az egyetemen nem voltak/nincsenek olyan jó barátságaim, mint abban a 3 évben :) úgyhogy szerintem, ha valahova nem köt már igazán semmi, ne félj váltani, ezt a jövőre nézve is tanácsolom! Remélem, sok barátot találsz még a sulis évek alatt :)

20/L

2017. jan. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 27. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!