Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elveszett lúzer vagyok?

Elveszett lúzer vagyok?

Figyelt kérdés

Most vagyok 26 éves lány, 4 éves gyerekem van, nincs munkahelyem. Párom dolgozik pénzbe csak 150000ft kap.

Én nem kapok semmit sem, letelt a munkanélküli segélyem is eltelt 3 hónap.

Nem vesznek fel sehova, csak köztesben tudok elmenni segítségem pl mama papa nincsenek.

Barátaim nincsenek.

Nincs a páromon kívül senkim sem akire számíthatnék.

Önbizalmam nincsen le vagyok angyon hangolodva hogy nincs keresetem.

Mit csináljak?

Magamon kellene változtatni, határozottabnak kell lennem?

Állás interjún is hebegtem hápoktam .Mindig elfogadtam azt a tény amiről a főnőkök mondtak nekem. Kihasználva érzem magamat

Ti hogy csináljátok, hogy változtassam meg magamat



2017. jan. 31. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

Pont ezért nem szülünk gyereket tini fejjel. Mert még az életbe éppen csak beleszagoltál, de már lekötötted magadat egy gyerekkel. Most meg 26 évesen bekerültél a világba mint egy 18 éves.

Gyerek megy oviba, te meg keresel egy munkát. Nem gyakorin ülünk és siratjuk magunkat.

2017. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ mi a végzettséged. Nem hiszem el, hogy semmilyen meló nincs ahová felvennének. Önbizalom nem fog magától jönni.
2017. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem lány vagy, hanem nő és anya.


A gyerek miért nem jár óvodába?


Mit tennék? Sürgősen végzettséget szereznék, olyat, amire van kereslet. Beadnám a gyereket óvodába, ha kell, pénzért magánhelyre vagy szittert vennék fel, akkor is, ha átmenetileg csak arra menne el a fizetésem. Ui. ez befektetés a jövőbe és munkatapasztalat.


Nem fogsz kapni valamilyen munkát, a neked megfelelő időbeosztásban, áldozatokat kell hozni.


A pasidnak is. Ugyanis az ő gyereke is. Lehet, hogy neki is állást kell változtatnia, hogy az új munkádat elláthasd és kettőtök gondja legyen tettekben is a gyerek. Ha már mindketten a szülei vagytok.

2017. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de miert nem mesz gyesre vagy isten tudja mire a gyerekel?? am jol elcseszted az eleted egy gyerek mellett nem sok mindent tudsz csinalni.
2017. jan. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy törölteted a válaszokat, csak még jobban bizonyítod, hogy az vagy. Ehhez elég határozott vagy... 26 éves, anya! vagy, el sem tudom képzelni, hogyan neveled a gyereked. Akkor nem hebegtél-habogtál, mikor a gyereket csináltattad. Mi a végzettséged? Egyszerűen nem akarsz, nem mersz dolgozni, mert nem tudod mi az. Töröltesd ezt is, attól még igaz lesz.
2017. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!