Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen luzer?

Miért vagyok ilyen luzer?

Figyelt kérdés
Nincsen szociális életem!A barátaim el koptak!3 éve nincsen barátnőm!szinte csak dolgozni járok!Alig beszélek emberekkel!Majdnem hogy csak boltban az eladóval.Eléggé gátlásos vagyok.Az is gond hogy önbizalom hiányos vagyok főleg a nőknél.Ráadásul albérletben lakok!Egyre jobban utálok élni!Mit tegyek?Mindig csak otthon vagyok munka után!Egyedül nem is tudom hova mehetnék el,beszélgetést nem tudok kezdeményezni senkinél.Nem tudok beszélni semmiről!Ennyire vesztes vagyok?27f
2016. nov. 27. 22:20
 1/6 Maa Rii válasza:
0%
:D
2016. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó poén lenne, ha itt se válaszolna senki... de nem értenéd úgysem.


Hát hol kezdjem? Ha pszichés gondjaid vannak, szorongó, gátlásos vagy, akkor miért nem jutott még eszedbe pszichológushoz menni? Komolyan, miért? A semmittevéstől nem leszel önfeledten csacsogó, magabiztos ember.


Ha csak dolgozni jársz, akkor ne lepődj meg sem a barátok, sem a nők hiánya miatt. Gondolod majd bekopogtatnak, hogy "lakik itt egy jó fej srác?"


Az albérlettel mi a bajod, azt minek vetted ide?


Menj szakemberhez, és közben kezdj el sportolni, eleinte akár csak otthon. Később, ha már a kezeléseknek lesz eredménye, akkor merészkedj el emberek közé edzeni, máris ott az alkalom ismerkedni, ilyen egyszerű. De ezt a mártírkodást, "utálomazéletem-jajdeszerencsétlenvagyok" mantrát ezt nagyon gyorsan felejtsd el, ezzel taszítasz mindenkit.

2016. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológussal nem megy semmire. Az nem fogja megoldani a problémáit.
2016. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keríts valamilyen szabadidős tevékenységet, amit élvezel. Vegyél egy edzőtermi bérletet, tanulj meg valamilyen hangszeren játszani, vagy iratkozz be valamilyen tanfolyamra, amit szívesen megismernél.


Pszichológusra meg eszedbe ne jusson kidobni a pénzt! Pont az ilyen lelkileg sebezhető állapotban lévő emberekből akarják megszedni magukat, mint te vagy, és nem fog segíteni semmit!

2016. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es , haha jó poén lenne, nagy poénmester vagy. A kérdező helyzete korántsem vicces. A tanácsodat meg a hajára kenheti. Ne itt jófejkedjél, okoskodjál meggondolatlanul egy ilyen topicban. Mindegy, úgy sem fogod érteni...


Kérdező! Ha van kedved beszélgethetünk privátban, nem vagy egyedül a problémáddal, ne aggódj! (27/l)

2016. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van,és az életem is ilyen!21/F :/ Én sem tudok megoldást.. Rég feladtam már a dolgokat.. Csak a napoknak élek,és azzal foglalom le magam amivel lehet.
2016. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!