Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok én ilyen?

Miért vagyok én ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval 18/f vagyok. Azt kell tudni rólam, hogy elég zárkózott természetem van. Barátnőm még nem volt, nem is csókolóztam még. Szűz viszont már nem vagyok, mert nem bírtam már tovább a balf.szságomat és elmemtem egy prostihoz. De ezen is kb egy hónapig őrlődtem mire rászántam magam, hogy elmenjek oda. Azt hittem ez majd ad valami önbizalmat, de sajnos nem. Tegnap elmentem egy szórakozóhelyre, de komolyan mint egy láthatatlan valami csak ott ültem egy asztalnál és piáltam. Nem mentem oda senkihez, nem táncoltam egy percet sem. Egyszerűen nem bírtam rászánni magam arra, hogy elkezdjek táncolni. Pedig én próbálom élvezni az ilyen bulikat, de egyszerűen nem megy. Mintha én magam lennék a legnagyobb ellenségem akit nem tudnék legyőzni. Ha bármit kívánhatnék akkor egy új személyiséget kérnék. Ti mit gondoltok rólam?
2017. febr. 5. 13:35
 1/5 anonim válasza:

Valószínűleg introvertált vagy.

Nekem nincs veled semmi bajom. A hozzád hasonló emberek általában megbízhatóbbak és jobb fejek, mint a nagypofájú bunkók.

2017. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát jó hogy hülye vagy prostihoz mentél. Mit kell ekkora ügyet csinálni a szüzességből? gyönyörű lesz visszagondolni hogy egy ribivel vesztetted el. Ah gyerek, neked a fejedben vannak a legnagyobb gondok. Minek jársz buliba ha utálod? Ne erőszakold magadra azt ami nem te vagy. Én sem jártam egyetlen diszkóban sem életemben, mert ki nem állhatom, mégis volt nem egy és nem kettő kapcsolatom. :D Nem csak ott lehet ismerkedni, járj koncertre, kocsmába, ismerkedj neten, járj el szakkörre, sportfoglalkozásra, stb. Millió lehetőség van. Ne görcsölj már ezen ennyit!
2017. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért mentem el mert tegnap volt szalagavató és utána kb mindenki ugyanoda ment bulizni. Nem akartam otthon ülni egyedül.
2017. febr. 5. 14:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon élveztem a szexet csak olyan üres volt. Hiányzott belőle az érzelem. Olyan volt kb mint a kannás bir. Bornak bor, de mégsem az igazi.
2017. febr. 5. 15:10
 5/5 A kérdező kommentje:
*kannás bor
2017. febr. 5. 15:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!